SCP-173-pehmolelu – Salaperäinen pehmohahmo
25,99 €
25,99 €
Aiempi alin hinta
32,49 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ke, 18 marras - ti, 24 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
Tuotekuvaus
Se ei ole vain pehmolelu, vaan se toimii myös pelottavana ja hauskana interaktiivisena koristeena. Aseta se makuuhuoneeseen, olohuoneeseen, toimistoon tai lastenhuoneeseen tuomaan tilaan ripauksen mystiikkaa ja jännitystä.
Etsitkö täydellistä lahjaa? Etsi enää! Tämä pehmolelu on ihanteellinen vuosipäivä-, Halloween-, joulu-, syntymäpäivä- tai arkilahjaksi. Se on myös erinomainen valinta keräilyyn ja esillepanoon, ja jokainen sen saaja tulee varmasti pitämään siitä.
Olemme ylpeitä nopeasta asiakaspalvelustamme. Jos kohtaat ongelmia ostoksesi kanssa, ota meihin yhteyttä. Tarjoamme 100 % rahat takaisin -takuun laatuongelmien varalta ja vastaamme sinulle tyydyttävän ratkaisun kera 24 tunnin kuluessa.
Valitse kahdesta koosta – 25 cm tai 35 cm – mieltymystesi ja tarpeidesi mukaan. Hanki oma SCP-173-pehmolelusi jo tänään ja tuo pala mystiikkaa kotiisi!
Tuotenro
acb50d1b-c591-5adf-a4c7-e4e28900b7a5
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
SCP-173-pehmolelu – Salaperäinen pehmohahmo
25,99 €
25,99 €
Aiempi alin hinta
32,49 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ke, 18 marras - ti, 24 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus