Sarjakuvatyylinen verkkolippis Mickey Mouse aurinkolippis baseball-lippis (Peng) Hulk adjustable
26,00 €
26,00 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ma, 16 marras - pe, 20 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
Tuotekuvaus
Viileä ja hengittävä: Hengittävä verkkorakenne pitää sinut viileänä ja mukavana aurinkoisina päivinä. Kesäystävälliset materiaalit varmistavat hyvän ilmanvaihdon, mikä tekee siitä täydellisen asusteen ulkoiluun.
Monikäyttöistä muotia: Olitpa menossa kesäfestivaaleille, rannalle tai vain kävelylle kaupungille, tämä sarjakuvatyylinen baseball-lippis lisää leikkisän vivahteen mihin tahansa asuun. Yhdistä rentoihin vaatteisiin rennon ja tyylikkään ilmeen saamiseksi.
Laadukasta käsityötä: Yksityiskohtiin panostettu lippis on kestävä ja tyylikäs. Sarjakuvahahmot on painettu elävästi, mikä varmistaa, että asuste on kestävä ja huomiota herättävä.
Täydellinen lahja: Yllätä elämäsi anime-fani tai muotitietoinen henkilö tällä ainutlaatuisella sarjakuvatyylisellä lippiksellä. Tämä on lahja, jossa yhdistyvät huumori ja tyyli.
Väri
Hulk
Koko
adjustable
Tuotenro
6d383254-524d-5a22-849f-3aaf036a7ea6
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Sarjakuvatyylinen verkkolippis Mickey Mouse aurinkolippis baseball-lippis (Peng) Hulk adjustable
26,00 €
26,00 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ma, 16 marras - pe, 20 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus