Sarja 4 uudelleenkäytettävää 250 ml:n jäätelöastiaa silikonitiivisteillä, sopivat jäätelölle ja pakastetuille jälkiruoille
21,46 €
21,46 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Pe, 20 marras - to, 26 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
Tuotekuvaus
Käytännöllinen muotoilu, helppo säilyttää ja puhdistaa: Tämä nelilokeroinen jääpala-astia on kooltaan 9 x 8 cm, mikä tekee siitä ihanteellisen ja taloudellisen ratkaisun jääpalojen säilytykseen. Astian yksinkertainen ja käytännöllinen muotoilu kestää tahroja ja on helppo puhdistaa. Voit laittaa sen suoraan astianpesukoneeseen nopeaa ja helppoa puhdistuskokemusta varten, varmistaen, että jääpalasi pysyvät hohtavan puhtaina.Korkealaatuiset, turvalliset ja luotettavat materiaalit: Jokainen jääpalamuotti on valmistettu kestävästä, BPA-vapaasta polypropeenista ja on huolellisesti suunniteltu kestämään erittäin alhaisia lämpötiloja, joten voit käyttää sitä luottavaisin mielin sekä pakastimessa että jääkaapissa. Tiivis silikonikansi estää tehokkaasti vuodot ja huurteen, varmistaen, että jääpalasi pysyvät tuoreina, herkullisina ja suojattuina ympäristötekijöiltä.Helppo säilyttää ja tilaa säästävä: Nämä pakastinastiat voidaan pinota päällekkäin pakastimen tilan maksimoimiseksi ja jääkaapin pitämiseksi siistinä. Tyhjänä astiat voidaan pinota sisäkkäin kompaktia säilytystä varten kaapissa, eivätkä ne vaadi ylimääräistä tilaa. Olipa kyseessä jääpalojen tai muiden elintarvikkeiden säilytys, keittiötilan järjestäminen ja tehokas käyttö on helppoa.Monipuolinen ja sopii erilaisiin säilytystarpeisiin: Jäätelön säilytyksen lisäksi tämä astia sopii myös keittojen, patojen ja muiden jäähdytystä tai pakastusta vaativien elintarvikkeiden säilytykseen. Olipa kyseessä jokapäiväinen kotisäilytys tai ruoanlaitto, tämä astia säilyttää tehokkaasti ainesosien tuoreuden ja maun.Tämä setti sopii täydellisesti jokapäiväiseen säilytykseen: Jokaisessa neljästä jäätelöastiasta on lukittava kansi ja sen tilavuus on 250 ml, mikä on ihanteellinen yksittäisten jäätelöannosten tai muiden pakastettujen elintarvikkeiden säilytykseen. Jokainen astia on 9 cm korkea ja 8 cm leveä. Sen kompakti muotoilu sopii täydellisesti perhekäyttöön, jolloin sinä ja perheesi voitte helposti nauttia herkullisesta jäätelöstä.
Tuotenro
0b606350-9dea-4442-8850-53fc1818c359
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Sarja 4 uudelleenkäytettävää 250 ml:n jäätelöastiaa silikonitiivisteillä, sopivat jäätelölle ja pakastetuille jälkiruoille
21,46 €
21,46 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Pe, 20 marras - to, 26 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus