Samsung Galaxy Z Fold 4 -kotelo S Pen -pidikkeellä
4,0
(1)
4,0
(1)
23,13 €
23,13 €
Ke, 18 kesä - ti, 24 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
[Yhteensopiva] Galaxy Fold 4 -kotelo kynäpidikkeellä, suunniteltu erityisesti Samsung Z Fold 4:lle. Vain kotelo sisältyy pakkaukseen, S-Pen ei sisälly. (Vihje: S-kynäpidike sopii vain S Pen Fold Edition -kynälle)
[2 korttipaikkaa ja telinetoiminto] Yhteensä 2 korttia, kuten luottokortteja, henkilötodistuksia, ajokortteja jne., voidaan pakata kotelon etupuolelle. Se voi toimia myös telineenä, voit asettaa puhelimesi tällä kotelolla pöydälle ja katsoa videoita mukavassa kulmassa handsfree-tilassa.
[Täysi saranat ja näytönsuoja] Puhelimesi saranat ja etunäyttö voidaan suojata täydellisesti kotelon etukansi ilman naarmuja.
[Kevyt ja ohut ja tukee langatonta latausta] Tämä kotelo on kevyt ja ohut ilman paksuutta ja tukee langatonta latausta.
Kiitos!!
Artikkelin numero
e9c4feb5-0f28-420c-9e12-2492921b6ec5
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Asiakasarviot
Päivi N
kuusi kuukautta sitten
Samsung Galaxy Z Fold 4 -kotelo S Pen -pidikkeellä
4,0
(1)
4,0
(1)
23,13 €
23,13 €
Ke, 18 kesä - ti, 24 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Yllätyslaatikot (Satunnainen Väri) (PA)
13,50 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,50 €
POP MART Labubu Monsters Macaron Vinyyli Face 17 cm sokea laatikko 1st
9,00 €
Aikaisempi alin hinta:
14,99 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
16,68 €
Lay Z Spa -pumppu, jossa hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
13,00 €
Aikaisempi alin hinta:
15,00 €
Porealtaan vesipumpun E02 korjaussarja Lay-Z-Spa #P4071 58113
22,07 €
Sormikiinnitteinen verensokerimittari, älykäs kannettava verensokerin testauspakkaus, sopii vanhuksille, kotikäyttäjille ja matkailijoille
23,13 €
BM-W -embleemi konepellin logo 82MM 82mm
12,47 €
DEWALT 18V MAX XR Akku, 6.0 Ah (DCB205), Monitoiminen 6.0Ah
32,99 €
Briggs & Stratton Ruohonleikkurin Kaasutinsarja 499809 498809a 494406 Suodatin 698369 Säätäjä 691859 692211 Kalvo 795083 495770z
21,95 €