Samettinauha, 100 jaardia, 3 mm leveä, samettinaru askarteluun, kengännauhoihin, korujen valmistukseen, hihnoihin, kaulakoruihin, rannekoruihin, pu...
16,00 €
16,00 €
Pe, 13 kesä - ke, 18 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Säädettävä pituus ja muoto: Voit helposti räätälöidä samettinauhat haluamaasi pituuteen ja muotoon, mikä tarjoaa joustavuutta ainutlaatuisten asusteiden tai projektien luomisessa.
Sametin kestävyys: Tästä sametista valmistettu naru on pehmeä mutta luotettava, mikä takaa kestävyyden erilaisissa tee-se-itse-projekteissa laadusta tinkimättä.
Reilu 100 jaardin pituus: 100 jaardin pituuden ja 3 mm:n leveyden ansiosta tämä samettinauha tarjoaa runsaasti materiaalia kengännauhojen, korujen, rannekorujen, askartelujen ja muiden luomiseen.
Yksilölliset tee-se-itse-luomukset: Päästä luovuutesi valloilleen muuntamalla tämä samettinauha henkilökohtaisiksi lahjoiksi tai asusteiksi, joilla on erityinen merkitys, ja jotka sopivat erinomaisesti yksilöllisyyden ja sydämellisten eleiden esittelyyn.
Monipuoliset kudontamahdollisuudet: Tämän samettinauhan pehmeä ja joustava luonne mahdollistaa saumattoman kudonnan rannekoruihin, kaulanauhoihin, ompeluprojekteihin, satulalaukkuihin, leikkuulautoihin ja muihin luoviin pyrkimyksiin.
Kuvaus:
Tämä samettinauha on monipuolinen askartelutarvike. Valmistettu korkealaatuisesta sametista, se tarjoaa pehmeän ja luotettavan tekstuurin erilaisiin projekteihin.
100 jaardin pituuden ja 3 mm:n leveyden ansiosta tämä samettinauha on täydellinen kengännauhojen, korujen, kaulakorujen, askartelujen ja muiden tekemiseen. Sen joustava räätälöinti mahdollistaa helpon leikkaamisen ja muotoilun, mikä tekee siitä ihanteellisen henkilökohtaisiin tee-se-itse-luomuksiin.
Olitpa kutomassa rannekoruja, kaulanauhoja tai ompelemassa pehmeitä nahkatuotteita, tämä samettinauha on kestävä ja sopii kaikkiin askartelutarpeisiisi. Lisää luomuksiisi ainutlaatuisuutta tällä pehmeällä ja kudotulla samettinauhalla.
Tuotteen nimi: Ripustusnaru
Materiaali: Sametti
Käyttö: Korut ja askartelu DIY
Ominaisuudet: Ei katkea, kulutusta kestävä, uudelleenkäytettävä
Kokotiedot:
Pituus: 9144 cm (noin)
Leveys: 0,3 cm (noin)
Huomautuksia:
Valon ja näytön asetuserojen vuoksi tuotteen väri voi olla hieman erilainen kuin kuvissa.
Salli pieni mittaero erilaisten manuaalisten mittausten vuoksi.
Paketti sisältää:
1 x ripustusnaru
Väri
brick red
Artikkelin numero
7079a500-fa52-4772-8125-1f054495cf77
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Samettinauha, 100 jaardia, 3 mm leveä, samettinaru askarteluun, kengännauhoihin, korujen valmistukseen, hihnoihin, kaulakoruihin, rannekoruihin, pu...
16,00 €
16,00 €
Pe, 13 kesä - ke, 18 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Yllätyslaatikot (Satunnainen Väri) (PA)
12,90 €
Pakkaus, jossa 24 vaihtoterää Bosch Durablade Art 23-18 LI Art 26-18 LI -ruohonleikkureihin, vihreä.
8,99 €
Porealtaan vesipumpun E02 korjaussarja Lay-Z-Spa #P4071 58113
22,07 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl POP MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmo Lelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,50 €
2024 Pop Mart Labubu the Monsters Have a Seat Pehmolelu, Sokkolaatikko, Satunnainen Väri --Perfet Second Generation
14,00 €
Aikaisempi alin hinta:
32,00 €
6 kpl FÖR POP MART LABUBU Monster Jännittävä Macaron Pehmolelu Blind box (satunnainen väri)
31,38 €
2024 Sopii Karcher K2 K3 K4 K5 6M / 8M / 10M painepesuriletkun suihkuletku 8M
20,00 €
POP MART LABUBU The Monsters Etciting Macaron Pehmolelut Figuurilelu Blind BoX&[D] lychee berry
13,00 €
DEWALT 18V MAX XR Akku, 6.0 Ah (DCB205), Monitoiminen 6.0Ah
32,99 €
Kaasutin Kaasutinsarja Briggs Stratton 300e 450e 500e 550e 575e 600e Moottoriin
20,29 €