13,99 €
13,99 €
To, 3 heinä - ti, 8 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Poista kuollut iho ja kovettumat, viilaa kynsinauhoja, leikkaa muotoja ja muotoile, kiillota ja kiillota, teroita kynnet.
6 erilaista poranterää mukana ja 6 hiomanauhaa.
Toiminnot:
- jännite: 100v - 240v ~ 50 / 60Hz
- watti: 9w / 1000mA
- nopeus : 3000 - 20 000 kierrosta sekunnissa.
- Käsikappaleella on pieni paino, mikä tekee siitä helppoa työskennellä.
Muista, että tämä sähköinen tiedostoa ei ole tarkoitettu UV-geelin viilaamiseen, koska se vaatii vahvemman muunnelman.
- Kevyen käsikappaleen ansiosta voit työskennellä mukavasti ja helposti. Huomaa, että tiedostoa ei ole tarkoitettu UV-geelin poistamiseen.
- Poista kuollut iho, muotoile ja muotoile kynsinauhoja, kiillota ja kiillota virheetön lopputulos.
- Sisältää 6 erilaista terää ja 6 hiomanauhaa monipuoliseen käyttöön.
- Saavuta täydelliset kynnet käytännöllisellä sähköisellä kynsiviilallamme - välttämätön ammattimaiseen manikyyriin ja pedikyyreihin!
- Säädä tiedoston nopeus välillä 3000 - 20 000 rpm optimaalisen tarkkuuden saavuttamiseksi.
Väri
White
Paino, gramma
165
Artikkelin numero
e4e593e5-e253-45ad-b746-bfbe2aece198
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Asiakasarviot
Trine Nielsen
kaksi vuotta sitten
Har ikke fået produktet da min pakke ikke er kommet endnu og skulle have været kommet i sidste uge.
Johnny
kaksi vuotta sitten
Enkel produkt. Mycket för pengarna, ca 180kr. Vill man ha kvalitet och livslängd så pröva något annat. Denna är enkel och billig, men prisvärd.
Leif
kolme vuotta sitten
Den var felaktig, gick ej att använda.
13,99 €
13,99 €
To, 3 heinä - ti, 8 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tarjouksia sinulle
Sähköinen kynsipora manikyyri pedikyyri MUSTA black
39,63 €
Ammattimainen, latautuva kynsiviila vuodelta 2022, pitkä akun kesto, kannettava sähköinen kynsiviila
47,03 €
UV-taskulamppu, täydellinen kynsilakkasi kuivaamiseen ja kovettamiseen Pink
8,49 €
Hiomanauha, sähköviilan hiekkapaperi - 180 karkeus - 10 kpl 180 - Grit
3,49 €
Hiomanauha, hiekkapaperi sähköviilaan - 80/150/240 karkeus 240 - Grit
3,49 €
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA) ILX BM
14,44 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
14,43 €
Laadukas uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmo Lelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen sx
14,43 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monster Macaron Vinyylikasvo Pehmo Avaimenperä Taide Keräilylelu Lasten Lahja... lychee berry
12,87 €
Laadukas 6 kpl 3.0 Monster Jännittävä Plysh Nukkekauppa Sokkolaatikko (Satunnainen Väri) 6 kpl LABUBU 3.0
49,92 €
1 kpl POP MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA)
14,49 €
Aikaisempi alin hinta:
16,59 €
The Monsters Jännittävät Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot Aito POPMART The Monsters Labubu Coca-Cola
28,00 €
5-pakkaus Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
22,93 €
uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
14,85 €
6 kpl POP MART LABUBU 3.0 Monster Jännittävä Macaron Plysh -nukkelelu Blind Box (satunnainen väri) 6pcs LABUBU 3.0
55,00 €
Aikaisempi alin hinta:
60,00 €