Sähköinen Kaiverruskynä / Kaiverrus – Paristokäyttöinen White
4,0
(1)
4,0
(1)
9,99 €
9,99 €
Ke, 25 kesä - ti, 1 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Löydä tarkkuus ja luovuus tämän langattoman kaiverruskynän avulla. Ergonomisesti suunniteltu sopimaan mukavasti käteen, se mahdollistaa tarkan ja huolellisen työn. Nappi on strategisesti sijoitettu helppoon pääsyyn peukalolla, mikä tekee laitteen toiminnan seurannasta ja hallinnasta kätevää. Kaiverra kaikenlaisia kuvioita ja muotoja ja anna luovuutesi virrata vapaasti. Kynässä on kaksi eripaksuista kärkeä vaihtelevaan kaiverrukseen.
Tämä kaiverruskynä on valmistettu kestävistä materiaaleista, kuten muovista ja metallista, mikä tekee siitä ihanteellisen puun, muovin, metallin ja lasin työstämiseen. Sen kompakti koko tekee siitä helpon käsitellä ja säilyttää, täydellinen sekä harrastajille että ammattilaisille. Päivitä työkalupakkisi ja luo henkilökohtaisia taideteoksia helposti ja tarkasti.
- Sopii puulle, muoville, metallille, lasille
- Ergonominen ote tarkkaan työskentelyyn
- Materiaali: Muovi, metalli
- Koko: 16 x 3 cm
- Virtalähde: 2 x AA-paristot (eivät sisälly toimitukseen)
- Kaksi eripaksuista kärkeä
- Kompakti ja kannettava koko
- Mukava ja helppokäyttöinen muotoilu
Väri
White
Artikkelin numero
5fe47202-92a5-4c17-bca7-6ab267c4e0be
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Asiakasarviot
Robin D
kuusi kuukautta sitten
Sähköinen Kaiverruskynä / Kaiverrus – Paristokäyttöinen White
4,0
(1)
4,0
(1)
9,99 €
9,99 €
Ke, 25 kesä - ti, 1 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1-PACK POP MART Rabbids Monster Jännittävä Macaron Avaimenperälelu Charm
15,00 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Yllätyslaatikoita Litchi Mei Mei
13,23 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,50 €
Pop Mart Labubu The Monsters – Jännittävä Macaron Pehmo Avaimenperä Sarja (1 Sokkolaatikko, 17 cm)
19,00 €
Aikaisempi alin hinta:
37,00 €
The Monsters labubu 3.0 Big into Energy -sarja - Vinyylipehmo riipus 3.0 Väri Satunnainen The Self
30,00 €
1 kpl POP MART Labubu 3.0 Big into Energy Blind Box -hahmo – The Monsters -vinyyli- ja plyysikoriste, ripustettava 17 cm (satunnainen väri, yksitt
21,90 €
/NC/Labubu The Monsters COCA-COLA Serie -vinyylikasvojen yllätyslaatikko, yllätyshahmot, yksittäinen laatikko (satunnainen laatikko) Coca-Cola -sarja Coca-Cola Series Single pack
17,75 €
6 kpl LABUBU Monster POP MART Crybaby Tears Factory -sarja - Vinyylikasvoinen pehmolelu, satunnainen malli, keräilyhahmoja (satunnainen väri)
48,00 €
Muistivaahtomuovista valmistettu niskatyyny, matkatyyny hupulla_ry
18,13 €
Lay Z Spa -pumppu, jossa hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
13,00 €