Reppu söpöillä kynsikiinnikkeillä ja pehmohenkarilla kouluun[C]
25,00 €
25,00 €
Ke, 17 kesä - ti, 23 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
nailonNailonvuori vetoketjukiinnitys Vain kuivapesu Repun koko: avattuna 31*14*44cm/12.2\"(P)*5.5\"(L)*17.3\"(K). Päätaskussa on vetoketju, kaksi sivutaskua ja kolme etutaskua, joten tämä laukku sopii täydellisesti irtonaisille tavaroille, kuten kirjoille, matkapuhelimille, paperitavaroille, vaatteille ja muille. Säädettävät pehmeät kaksoisolkaimet vähentävät tehokkaasti olkapäiden painetta ja tekevät kantamisesta mukavaa. Materiaali: Nailon- ja PVC-kangas sileällä metallivetoketjulla, erittäin kevyt mutta vahva. Koko kangas on pinnoitettu kulutuskestävyyden parantamiseksi. Se estää veden imeytymisen laukkuun, vaikka se kastuisi sateesta. Kestävä ja hengittävä, söpöillä asusteilla, toiminnallisella ja esteettisellä muotoilulla, se on ansaittu valinta tyttöjen reppuihin. Asusteet sisältävät: Asusteet (3 pinssiä, 1 vasikan riipus ja 3 korttia). Tuotteemme toimittaa FBA ja ne voidaan toimittaa sinulle mahdollisimman pian. Söpö reppu on riittävän muodikas opiskelijoille, tytöille, naisten reppuihin, monitoimireppu suurella kapasiteetilla, voi vastata useimpiin tarpeisiisi, ei vain helppo yhdistää vaatteisiin, vaan sopii myös useimpiin paikkoihin. Voit myös antaa tämän söpön repun lahjaksi lapsillesi tai lähimmillesi parantaaksesi suhdettanne.
Tuotenro
4b7e2e26-3824-4299-80d2-0ad21640cf95
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Reppu söpöillä kynsikiinnikkeillä ja pehmohenkarilla kouluun[C]
25,00 €
25,00 €
Ke, 17 kesä - ti, 23 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,20 €
Uniapneatyyny, niskatyyny (uniapnean hoitoon), korkealaatuinen memory foam -tyyny (niskakipujen lievittämiseen), ergonominen tyyny
34,27 €
Dumpling Squishy Stressipallo, Pehmeä Taikinapuristuslelu, Ahdistusta lievittävä Fidget-lelu, Tarttumaton Läpinäkyvä (satunnainen väri)
10,90 €
TOSOWOONG Arbutin 7 + Soothing Acid 4 Cream, 70 000 ppm Arbutin, 40 000 ppm TXA, Niacinamide, Glutationi, Korealainen ihonhoito, 50 ml, 1,69 fl oz.
15,40 €
Needoh Nice Cube Stressipallo ja aistilelu sininen sininen Blue
9,80 €
Kaasutin Raivaussaha 52cc 49cc 43cc Kaasutin Sarja Tiivisteellä, Putkella, Sytytystulpalla ja Polttoainesuodattimella
11,15 €
Aiempi alin hinta
16,15 €
Medicube PDRN Pink Collagen -setti: 60 kpl kofeiinisilmänaluslappuja & 10 g Volume Multi Balm moisturizer
18,30 €
32000 kpl 40 väriä hartsi hyytelö strassit koristeluun 3 mm moniväriset litteät jalokivet kynsitaidekäsitöihin kirjameikkiin
20,37 €
3 litran suuri ruostumattomasta teräksestä valmistettu hitaasti juotava kulho – ei läikkymistä, ei roiskeita
26,75 €
Aiempi alin hinta
29,00 €
Kaasutin Stihl Fs38 Fs45 Fs46 Fs55 Km55 Fs85 -malleihin
19,70 €
Aiempi alin hinta
22,09 €