Reppu, Cr7-opiskelijareppu USB-latausportilla, lukolla ja penaalilla, 2 kpl:n setti (tyyli 15)
33,61 €
33,61 €
Ke, 24 kesä - ma, 29 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Päämateriaali: Polyesteri
Vuorimateriaali: Polyesteri
Muotoilu: USB-latausportilla
Turvallisuus: Varkaudenestolukkojärjestelmä
Käyttö: Ihanteellinen kouluun, matkustamiseen ja päivittäiseen työmatkaan
Ominaisuudet:
**Kestävä ja tyylikäs muotoilu**
Enemmän kuin pelkkä matkatavara, tämä reppu on tyylin ja toiminnallisuuden ruumiillistuma. Valmistettu korkealaatuisesta polyesterikankaasta, tämä reppu on kestävä ja kestää päivittäistä käyttöä. Repun varkaudenestolukkojärjestelmä varmistaa, että tavarasi ovat turvassa, ja USB-latausportin avulla voit ladata laitteitasi milloin ja missä tahansa.
**Monipuolinen ja kätevä**
Olitpa menossa kouluun, matkoille tai työmatkoille, se on täydellinen kumppanisi. Sen tilavaan sisätilaan mahtuu kannettavia tietokoneita, kirjoja ja muita välttämättömyystarvikkeita, joten se on ihanteellinen valinta opiskelijoille ja ammattilaisille. Tämän repun kevyt rakenne varmistaa, että sitä on mukava käyttää pitkään, ja säädettävät olkahihnat voidaan säätää sopimaan eri vartalonmuotoihin.
Tuotenro
e1eec75a-7396-4ff2-a31d-34e829a4491a
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Reppu, Cr7-opiskelijareppu USB-latausportilla, lukolla ja penaalilla, 2 kpl:n setti (tyyli 15)
33,61 €
33,61 €
Ke, 24 kesä - ma, 29 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
3 kpl Pyörivä Grillikori, Ruostumattomasta Teräksestä Valmistettu Grillikori, Grillaustarvikkeet Ulkogrillaukseen Ulkoiluleirintään ja Piknikille Keittiövälineet Grillihäkki-FA-
21,70 €
Dumpling Squishy Stressipallo, Pehmeä Taikinapuristuslelu, Ahdistusta lievittävä Fidget-lelu, Tarttumaton Läpinäkyvä (satunnainen väri)
10,90 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,20 €
2 kpl ruostumattomasta teräksestä valmistettuja pyöriviä grillikoreja irrotettavalla puukahvalla, kannettavat grillaustarvikkeet, ulkogrillaukseen
23,98 €
Uniapneatyyny, niskatyyny (uniapnean hoitoon), korkealaatuinen memory foam -tyyny (niskakipujen lievittämiseen), ergonominen tyyny
34,27 €
2 kpl Uusi Lymfaattinen Hieronta Kasvoharja – Ergonominen Hierontaharja Kasvoille, Edistää Verenkiertoa & Lievittää Väsymystä
10,80 €
Aiempi alin hinta
14,00 €
Karcher K2 K3 -painepesurin kulmikas ulostuloputki puristimella 4.064-047.0 40640470 5.064-110.0 5064110
13,63 €
Aiempi alin hinta
17,79 €
6 kpl F016800569 siimaleikkurin siiman ja puolan vaihto Bosch EasyGrassCut 23 26 18 18-230 18-260 18-26 -malleihin
14,30 €
Voi-puristuslelu 1 kpl, Voi Squishy Hitaasti Kohoava Stressipallo, Pehmeä Fidget Anti-stressilelu, Ahdistusta Lievittävä Juhla-lahja yellow
8,01 €
【DENGTU】vidaXL Käsikärry 160 kg kantavuus 17000
92,26 €