R7S 118mm halogeenilampun pidike ja R7S LED-lamppu, AC 100-240V, kohdevalaisimeen/seinä-/kattovalaisimeen, 2kpl-FS-
12,59 €
12,59 €
Ti, 30 kesä - ma, 6 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
【Helppo käyttää】: Lineaarinen kanta R7S 118mm LED-lampulle ja R7S halogeenilampulle. Lampunpitimessä on jouset molemmissa päissä, helppo asentaa. Sopii sisätilojen lattiavalaisimeen ja seinävalaisimeen.
【Tekninen parametri】: R7S 118mm lampunpidike, aurinkolampun pidike, metallihalogenidilampun pidike. AC 100-240V, lämmönkestävä lämpötila on 250℃. Kaapelin pituus on 12,5 cm.
【HUOM】: R7S halogeenilampun koko on pienempi kuin R7S LEDin. Jos sinun on vaihdettava alkuperäinen lampun kanta tai vaihdettava halogeenilamppu R7S LEDiin, varmista, että alkuperäisessä lampussa on riittävästi tilaa uudelle R7S-kannalle tai R7S LEDille.
【Käyttö】: R7S 118mm kanta pidikkeellä. Sopii R7S 118mm lineaariselle LEDille, R7S lineaariselle halogeenilampulle, metallihalogenidilampulle, aurinkolampulle. Käytetään olohuoneessa, makuuhuoneessa, näyteikkunassa, käytävässä, ulkopuutarhassa, talon ulkoseinässä, studiossa jne.
Tuotenro
5931251c-a7f9-4e94-9548-e437a1df97d3
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
R7S 118mm halogeenilampun pidike ja R7S LED-lamppu, AC 100-240V, kohdevalaisimeen/seinä-/kattovalaisimeen, 2kpl-FS-
12,59 €
12,59 €
Ti, 30 kesä - ma, 6 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
18,00 €
3 kpl Pyörivä Grillikori, Ruostumattomasta Teräksestä Valmistettu Grillikori, Grillaustarvikkeet Ulkogrillaukseen Ulkoiluleirintään ja Piknikille Keittiövälineet Grillihäkki-FA-
23,70 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,20 €
Needoh Nice Cube Stressipallo ja aistilelu sininen sininen Blue
12,80 €
TOSOWOONG Arbutin 7 + Soothing Acid 4 Cream, 70 000 ppm Arbutin, 40 000 ppm TXA, Niacinamide, Glutationi, Korealainen ihonhoito, 50 ml, 1,69 fl oz.
15,90 €
Rasasi Hawas Ice for Men Eau de Parfum Spray 100 ml Hot J3
27,30 €
Sulkapalloverkko sisä- tai ulkokäyttöön, puutarhaan, kouluun, kentälle
16,00 €
Aiempi alin hinta
16,51 €
Mercedes-Benz alkuperäinen konepellin tähtimerkki OEM A2108800186(BT) Silver, råg.
19,35 €
FIFA World Cup 2026 -tarrankokoelma Virallinen FIFA World Cup -tarrankokoelma-albumi -50kpl [Laatikko] x50-pack Panini
37,50 €
2 kpl ruostumattomasta teräksestä valmistettuja pyöriviä grillikoreja irrotettavalla puukahvalla, kannettavat grillaustarvikkeet, ulkogrillaukseen
23,98 €