\"QD\" Bluetooth RCA / AUX -sovitin - äänisovitin NFC:llä
24,90 €
24,90 €
To, 5 kesä - ke, 11 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Bluetooth 5.0 -sovitin RCA- ja AUX-laitteille
Helppo suoratoistaa ääntä langattomasti kaiuttimiin tai laitteestasi
Erinomainen HIFI-järjestelmäsi modernisointiin
Tämä äänisovitin tarjoaa älykkään ja yksinkertaisen ratkaisun muuntaa RCA- tai AUX-laitteesi langattomiksi laitteiksi, jolloin voit suoratoistaa ääntä langattomasti kaiuttimiisi.
Helppo äänen suoratoisto laitteillesi
Bluetooth-äänisovittimellamme ja NFC:llä voit helposti ja langattomasti vastaanottaa tai lähettää ääntä RCA-kaapeleista tai AUX:sta. Kytke RCA-kaapelit televisioosi tai AUX-kaapeli tietokoneeseesi/musiikkisoittimeesi kuunnellaksesi Bluetoothin kautta. Voit myös kytkeä RCA-kaapelit tai AUX-kaapelin kaiuttimeen ja toistaa musiikkia matkapuhelimestasi tai tabletistasi Bluetoothin kautta. Mahdollisuudella kuunnella kahden eri kaiuttimen kautta samanaikaisesti, tämä äänisovitin tarjoaa joustavuutta ja korkealaatuisen äänikokemuksen.
Tekniset tiedot
- Bluetooth-versio: 5.0
- Kantama: jopa 10 metriä
- Jännite: DC5V (1-2.1A)
- Bluetooth-vastaanotin/lähetin
- Liitännät: 3,5 mm (AUX), RCA
- AUX-kaapeli sisältyy_qudd
Artikkelin numero
51594b70-416d-4f48-ac00-39434014039a
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
\"QD\" Bluetooth RCA / AUX -sovitin - äänisovitin NFC:llä
24,90 €
24,90 €
To, 5 kesä - ke, 11 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl Popmart Labubu The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA)
15,00 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Sokea Laatikko (Väri Satunnainen) 1 Single pack
11,90 €
Aikaisempi alin hinta:
15,47 €
1 x POPMART LABUBU 3.0 Monster Big Energy -sarjan yllätyslaatikko, satunnaiset värit-qquu 1-pack 3
15,40 €
Aikaisempi alin hinta:
15,44 €
Laadukkaat uudet Akusoli-akupainantapohjalliset, ortopediset pohjalliset naisille ja miehille, lievittävät jalkakipuja L 44-47
13,03 €
5-pakkaus Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
20,15 €
Akusoli Akupainantapohjalliset, Ortopediset pohjalliset naisille ja miehille, Lievittävät jalkakipuja S 35-39
16,00 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
16,38 €
Lay Z Spa -pumppu, jossa hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
13,00 €
Aikaisempi alin hinta:
15,00 €
6 suodattimen setti MSPA-kylpytynnyreille, Ø106cm - 6 vaihtosuodatinkasettia MSPA-kylpytynnyreille
22,03 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl POP MART Labubu The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Hahmo Lelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen
12,00 €