Puinen säilytysteline kahvisuodatinpidike suodatinpaperiteline A
25,24 €
25,24 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ma, 16 marras - to, 19 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
Tuotekuvaus
1. Tämän kahvisuodatinpidikkeen sileän ja purseettoman pinnan ansiosta se ei naarmuta paperia tai käsiäsi, joten voit käyttää sitä luottavaisin mielin. Se on myös erittäin kevyt, joten sitä on helppo siirrellä.
2. Koska tässä kahvisuodatinpidikkeessä on sopiva kapasiteetti, se voi säilyttää suodattimesi hyvin, jolloin sinun on helppo tavoittaa ne ja pitää työtasosi siistinä, joten se on käytännöllinen.
3. Sopivuus: Täydellinen kartionmuotoisille kertakäyttösuodattimille, ei tarkoitettu kori- tai pyöreille paperisuodattimille.
4. Materiaali: Valmistettu pähkinäpuusta ja messingistä, pitää kartiokahvisuodattimet poissa vedestä ja estää niiden muodonmuutoksia, ja helppo puhdistaa, pyyhi vain kostealla liinalla.
5. Laaja sovellus: sopii ravintoloihin, toimistoihin, kahviloihin, hotelleihin, baareihin, koteihin ja muihin paikkoihin, seisova muotoilu, helppo sijoittaa ja käyttää paperisuodatinta, kätevämpi ja käytännöllisempi.
Erittely:
100% uusi ja laadukas.
Tuotteen nimi: Puinen suodatinpaperin säilytysteline
Materiaali: Puu, metalli
Väri: Kuten kuvassa
Koko: Kuten kuvassa (1 tuuma = 2,54 cm)
Määrä: 1 kpl
Pakkaus sisältää:
1 kpl Puinen suodatinpaperin säilytysteline
Koko
A
Tuotenro
039a71bb-21dc-41f3-a372-88633c156994
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Puinen säilytysteline kahvisuodatinpidike suodatinpaperiteline A
25,24 €
25,24 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ma, 16 marras - to, 19 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus