PhomemoT02 lämpöminiprintteri, pieni kodin kannettava Bluetooth-mobiilipuhelimen etikettivirheiden tulostin all yellow
43,57 €
43,57 €
Ma, 12 touko - ke, 14 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Tässä miniprintterissä on huippuluokan lämpötulostustekniikka, joten se ei tarvitse mustetta tai värikasetteja, mikä vähentää tulostuskuluja huomattavasti ja samalla tuottaa korkealaatuisia tulosteita. Pakkaus sisältää 1 metrin liimapaperia, joten se sopii täydellisesti tehtäviin, kuten työsi järjestämiseen, projektien koristeluun tai mukautettujen etikettien luomiseen.
Olipa kyseessä sitten muistutusten tulostaminen, tavaroiden merkitseminen tai henkilökohtaisten kirjepapereiden luominen, Phomemo T02 lämpöminiprintteri varmistaa, että tulostuskokemuksesi on sekä tehokas että miellyttävä. Se on tarpeeksi pieni mahtuakseen taskuun tai käsilaukkuun, joten se on ihanteellinen kumppani kaikille, jotka haluavat parantaa tuottavuuttaan yksinkertaisella, tehokkaalla ja modernilla tulostusratkaisulla.
Kohota tulostuspeliksi tänään Phomemo T02:lla – missä toimivuus kohtaa innovaation.
Väri
all yellow
Artikkelin numero
c8d911fb-12f4-4d7a-a3c3-b206304204b4
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
PhomemoT02 lämpöminiprintteri, pieni kodin kannettava Bluetooth-mobiilipuhelimen etikettivirheiden tulostin all yellow
43,57 €
43,57 €
Ma, 12 touko - ke, 14 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) - täydellinen korvaaja. PA
14,00 €
Pääsiäistarjoukset! Korkealaatuiset pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävät Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen)(PA)
10,17 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
14,09 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
13,50 €
Aikaisempi alin hinta:
15,03 €
5 kpl Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
21,42 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monsteri Macaron Vinyl Kasvo Plush Avaimenperä Taide Keräilyesine Leikki Lapsilahja Punainen red
15,00 €
4-Kpl - Volkswagen VW Keskimerkki - Auto Silver 65 mm
10,99 €
4-Kpl - BMW Keskimerkki - Auto 68 mm
10,99 €
Keskiöt VW10 60MM Volkswagen-autojen renkaille 4-pakkauksessa 60
14,94 €
3 kpl 40 cm pitkää therian kettuhäntää lukolla, pehmeä ja pörröinen kettuhäntä avaimenperä, roikkuva kettuhäntä käsilaukkuun tai reppuun
19,80 €
Aikaisempi alin hinta:
20,80 €