Pc-tty Plc-ohjelmointi kaapeli viestintätiedon latauslinja sopii S5-sarjaan 6es 5734-1b Hy
39,00 €
39,00 €
Ke, 30 syys - ma, 5 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Kuvaus
Huomautus: Tämä kaapeli tukee vain XP:tä ja 2K:ta, ei Win7:ää, 8:aa ja 10:tä.
Viestintävaikutus: Kullattu liitin on valmistettu eristetystä ja ympäristöystävällisestä PVC-materiaalista, ja sillä on alhainen resistanssiarvo, mikä vähentää liittimen kulumista ja saavuttaa hyvän viestintävaikutuksen.
Sovitin: Etupuolella on LED-ilmaisimet, jotka muistuttavat lähetys- ja vastaanotto-ohjeita. 7-ytiminen, nopeampi siirtonopeus; DB15-viestintäliitäntä voidaan liittää tietokoneeseen, tukee kuumaa kytkentää.
[TIEDOT] PC-TTY-ohjelmointikaapeli on standardin 2464, 28 AWG (7 / 0,12 mm) mukainen, koostuu seitsemästä 0,12 mm:n kuparilangasta
Käyttö: Ohjelmointikaapeli sopii S5-sarjan PLC:n sarjaohjelmointiin, joka on liitetty tietokoneeseen. USB-RS232-muunnoskaapelin käyttöä lähetysviestintään ei tueta.
paino: 260 g
Väri: sininen
Materiaali: PVC
Koko: 3 x 300cm
Paketin sisältö:
1 x Ohjelmointikaapeli
Vain yllä oleva pakkaussisältö, muut tuotteet eivät sisälly toimitukseen.
Huomautus: Valo ja erilaiset näytöt voivat aiheuttaa sen, että kohteen väri kuvassa poikkeaa hieman todellisesta väristä. Sallittu mittausvirhe on +/- 1-3cm.
Tuotenro
5443519e-40bb-43aa-b4b3-2609ccaa0f50
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Pc-tty Plc-ohjelmointi kaapeli viestintätiedon latauslinja sopii S5-sarjaan 6es 5734-1b Hy
39,00 €
39,00 €
Ke, 30 syys - ma, 5 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa