Paksut pashmina-huivit, pitkä tekokashmir-huivi ja hartiahuivi, pitkät tupsut, lämmin ja mukava light gray
21,00 €
21,00 €
Aiempi alin hinta
39,00 €
Ti, 10 marras - ma, 16 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Nämä pashmina-huivit tuntuvat pehmeiltä ja hienostuneilta, ja ne on valmistettu laadukkaasti.
Luonnollisista, hengittävistä materiaaleista valmistetut pitkät hartiahuivit, joissa on hapsut; sinun ei tarvitse huolehtia nyppyyntymisestä tai haalistumisesta.
Saatavilla useissa väreissä, helppo pukea ja yhdistää muihin vaatteisiin, sopivat myös erinomaisiksi lahjoiksi.
Se sopii syksyyn ja talveen sekä viileisiin kevät- ja kesäiltoihin, ja sitä voidaan käyttää myös ilmastoiduissa tiloissa.
Huivia voidaan käyttää morsiamen tai morsiusneitojen pashminana tai kauniina lisänä juhla-asuun.
Väri
light gray
Tuotenro
d17aec7c-39c9-5be8-a6af-ad00f295be90
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Paksut pashmina-huivit, pitkä tekokashmir-huivi ja hartiahuivi, pitkät tupsut, lämmin ja mukava light gray
21,00 €
21,00 €
Aiempi alin hinta
39,00 €
Ti, 10 marras - ma, 16 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa