P80 Plasma Cutter -polttimen rullaohjain metallipyörä 2 ruuvilla polttimen kompassiin
23,18 €
23,18 €
To, 29 loka - ke, 4 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
2、Pinta on kuparoitu, korroosionkestävä ja ruostumaton.
3、Aluetta ja tiukkuutta voidaan säätää polttimen koon mukaan.
4、Rullaohjainta voidaan käyttää P80-hitsauspolttimessa.
5、Erinomainen polttimen leikkauslisävaruste, kätevä rikkoutuneen tilalle.
Tuotenro
a27d6b08-8eb4-4141-b1dc-458e4897ac25
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
P80 Plasma Cutter -polttimen rullaohjain metallipyörä 2 ruuvilla polttimen kompassiin
23,18 €
23,18 €
To, 29 loka - ke, 4 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa