Ohjauspyörän vakionopeudensäätimen painikkeet Res-ohjauskytkin 3 Axela 6 Atenza -3 -9 -5 Cx4:lle
127,84 €
127,84 €
Ti, 29 syys - ma, 5 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Tuotetyyppi: Vakionopeudensäätimen kytkin
Tuotetyyppi: Ohjauspyörät ja ohjauspyörä
Erikoisominaisuudet: Auton ohjauspyörän suojus
Väri: Hopea+Musta
3 Axela 2017 2018 2019
6 Atenza 2017-2019
-3 2018-2019
-9 -5 cx4
1 x Ohjauspyörän painikekytkin
Tuotenro
cc701db2-b411-47e8-895b-6eb3f98b3284
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Ohjauspyörän vakionopeudensäätimen painikkeet Res-ohjauskytkin 3 Axela 6 Atenza -3 -9 -5 Cx4:lle
127,84 €
127,84 €
Ti, 29 syys - ma, 5 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa