Naisten satiinivuorattu kemoterapiahuivi, jossa on kaksikerroksinen pitsimyssy ja mukavat päähuivit
33,86 €
33,86 €
Aiempi alin hinta
35,30 €
Ti, 29 syys - ma, 5 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Pysyvä päähine: Valmistettu materiaalista, mukava käyttää.
Satiinihattu: Siinä on kuminauha, joka ei saa päätäsi tuntumaan kireältä nukkuessa eikä putoa helposti.
Bandana-hattu: Suosittu lisävaruste kauneus-, catering- ja muilla aloilla työskenteleville ammattilaisille, se on myös suojapeite keittiössä, suihkuhuoneessa ja muualla.
Salonkihattu: Joustava reuna, se ei saa päätäsi tuntumaan kireältä nukkuessa eikä putoa helposti.
Tuotenro
2ca9e857-2084-4965-8c32-b50ac6294690
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Naisten satiinivuorattu kemoterapiahuivi, jossa on kaksikerroksinen pitsimyssy ja mukavat päähuivit
33,86 €
33,86 €
Aiempi alin hinta
35,30 €
Ti, 29 syys - ma, 5 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa