My Singing Monsters -pehmolelu | My Wubbox Singing Monsters -pehmonukke | Pehmeät My Furcorn Singing Monsters -pelihahmot pehmolelut
22,23 €
22,23 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ke, 18 marras - ti, 24 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
Tuotekuvaus
Erinomainen lahja: Pehmonukke on niin söpö, että se yllättää ystäväsi, perheesi ja lapsesi. Voit antaa sen lahjaksi perheelle, lapsille, ystäville jne. ja antaa heidän ystävystyä sen kanssa.
Pehmon suunnittelun inspiraatio: Pehmolelu on tehty suositun anime-pelin pohjalta. Se teki pieniä muutoksia, mutta palauttaa täydellisesti tyyliominaisuudet, mikä on söpöä ja suosittua.
Ei huolta myynnin jälkeen: Olemme erikoistuneet uuteen suunnitteluun, korkealaatuisiin peleihin, anime-aiheisiin pehmoleluihin, voit käydä myymälässämme katsomassa lisää tuotteita. Jos sinulla on kysyttävää tuotteistamme, ota meihin yhteyttä, vastaamme ja ratkaisemme ongelmasi 24 tunnin kuluessa.
Laaja käyttö: Näitä anime-pehmoleluja voidaan käyttää pehmeänä tyynynä; voi olla koristeena olohuoneessa, sängynkumppanina sekä päiväkumppanina. Erittäin pehmeä, halattava sängyn tyyny tai vyötärötyyny makuuhuoneeseen, perheeseen, kotiin, autoon ja kaikkiin paikkoihin, joista pidät.
Tuotenro
d79568f0-eb54-4e69-9452-76db8c869afd
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
My Singing Monsters -pehmolelu | My Wubbox Singing Monsters -pehmonukke | Pehmeät My Furcorn Singing Monsters -pelihahmot pehmolelut
22,23 €
22,23 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ke, 18 marras - ti, 24 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus