MH-Jalkapallon MM-kisat - Ronaldo digitaalinen herätyskello(D), värikäs
18,95 €
18,95 €
Ma, 14 huhti - to, 17 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Ulkomitat: 8*8*8cm. (vain kolme sivua)
Materiaali: Kotelo: muovi; Näyttö: LED.
Toiminnot: aika, viikko, päivämäärä, lämpötila, hälytys, värikäs yövalo.
Virtalähde: 4 AAA-paristoa (ei sisälly) tai USB-datakaapeli (sisältyy). Herätyskello on varustettu 2 RL44-painikkeella, jotka näyttävät ajan, viikon, päivämäärän, lämpötilan, herätyskellon toiminnon jne. Valaistus ja värilliset valot toimivat neljällä AAA-paristolla tai datakaapaleilla.
Käyttö: Sitä voidaan käyttää herätysvalaisimena, värikkäänä yövalaisimena, lukuvalaisimena, tunnelmavalaisimena, ympäristövalaisimena, heiluttavana yövalaisimena, sisävalaistuksena jne. Ihanteellinen syntymäpäivä- tai joululahjaksi.
Myymme vain herätyskelloja, ei muita kuvissa olevia tuotteita.
Näyttöjen erojen vuoksi kuvat eivät välttämättä vastaa tuotteen todellista väriä.
Pienet mittavirheet ovat sallittuja manuaalisen mittauksen vuoksi.
Artikkelin numero
7b36fe4f-0154-4662-a183-0b89511f91cb
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään jokaisen myymälän omasta varastosta 24 tunnin kuluessa (pyhättöminä arkipäivinä maanantaista perjantaihin) siitä hetkestä, kun Fyndiq on vahvistanut ostoksesi tilausvahvistuksella.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
MH-Jalkapallon MM-kisat - Ronaldo digitaalinen herätyskello(D), värikäs
18,95 €
18,95 €
Ma, 14 huhti - to, 17 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tarjouksia sinulle
MH-Jalkapallon MM-kisat - Ronaldo digitaalinen herätyskello(A), värikäs
18,95 €
Jalkapallon MM-kisat - Ronaldo digitaalinen herätyskello (C), värikäs
26,88 €
Lasten jalkapallostara Ronaldo CR7 -kirjailtu lasten lippalakki Hatut Pojat Tytöt Urheilun Snapback Hip Hop -liput Gorras Navy navy
28,13 €
Xiaomi Redmi Note 12 Läpinäkyvä kuori Ronaldo
12,00 €
ronaldo 7 reppu lasten reput reppu USB-liitännällä 1kpl musta loistava
50,00 €
Huippumyyjä luokassa
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa Pages 35-39
16,38 €
5-pakk Philips OneBlade vaihtoterät One Blade Pro miehille
24,74 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen) PA
14,00 €
22-23 Portugal Koti #7 Ronaldo Jalkapallopaita Asuste Lapsille & Aikuisten Kids 24(130-140CM)
17,90 €
Aikaisempi alin hinta:
22,23 €
24 Ninja-minifiguurin setti Kai Jay Sensei Wu Master Rakennuspalikat Leikkikalut 24PCS/Set
18,00 €
Philips Sonicare C1 C2 G2 W2 -hammasharjan vaihtopäät C2
12,96 €
Aikaisempi alin hinta:
22,86 €
Koirahattu, lemmikkieläinten baseball-lippis/koirien urheilulippis/lippalakki korva-aukoilla ja leukaremmi koirille ja kissoille
13,00 €
Squid Game 2, Korealainen Perinteinen Leikki, Korealainen Kansanpelisetti – Jack Stone Leikkiseti Inspiroitu Squid Game 2:sta (9kpl+Alusta)
13,69 €
2TB 870 EVO SATA III SSD 2,5 tuuman sisäinen SSD-asema, yhteensopiva PC- tai kannettavan tietokoneen muistin ja tallennustilan kanssa
33,66 €
Squid Game 2, Korealainen Perinteinen Leikki, Korealainen Kansanpelisetti – Jack Stone -leikkisetti, joka on saanut inspiraationsa Squid Game 2:sta
12,67 €