Mayflash MAGIC-S PRO 2 langaton Bluetooth-ohjain USB-sovitin PS4/Switch/Windows/macOS -laitteille
79,86 €
79,86 €
Pe, 20 marras - to, 26 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Tietoa tuotemerkistä
Mcbazel on innovatiivinen vuonna 2016 perustettu tuotemerkki, joka keskittyy pääasiassa videopelien oheislaitteisiin ja leluihin.
Missiomme on tarjota markkinoiden suosituimpia tuotteita ja parasta palvelua. Toivomme voivamme tarjota kaikentasoisille asiakkaille ikimuistoisia kokemuksia, jotka lisäävät elämän iloa ja jännitystä.
PS5-laitteelle
PS VR -laitteelle
PS5/PS4-laitteille
Sovitin PS5/PS4-laitteille
PS3-laitteelle
PS2-laitteelle
Tuotekuvaus
Ohjainten yhteensopivuus:
-Langalliset USB-ohjaimet: DualSense, DualShock 4, DualShock 3, Xbox 360, Xbox Bluetooth-ohjain, Switch Pro, ASTRO Gaming C40 TR -ohjain PS4:lle, PS4 SCUF Vantage 2 -ohjain, SEGA MEGA DRIVE ja SEGA Genesis Mini USB-ohjainlevyt, rumble-peliohjain F510 ja F310, PS Classic -ohjain, Switch Taiko Drum, PS4 Taiko Drum ja muut tavalliset langalliset USB-ohjaimet.
-Suosittelemme käyttämään alkuperäisiä Switch-ohjaimia tai aitoja Xbox- tai PlayStation-ohjaimia sekä laadukkaita sertifioituja USB-kaapeleita.
-Vain yksi Bluetooth-ohjain on tuettu yhtä sovitinta kohden.
Voit yhdistää kaksi tai useampia ohjaimia kahdella tai useammalla sovittimella käyttämällä USB-keskitintä (ei sisälly toimitukseen).
-Langallinen USB-ohjain ja langaton Bluetooth-ohjain voidaan yhdistää samanaikaisesti, mutta molemmilla on samat toiminnot ja niillä voi ohjata vain yhtä pelihahmoa.
-Konsolisi mukana tullut langaton ohjain muuttuu langalliseksi ohjaimeksi yksinkertaisesti yhdistämällä se tavallisella USB-kaapelilla.
Käytä langallisen Xbox 360 -ohjaimen kanssa virallista Microsoftin langallista Xbox 360 -ohjainta, ei langatonta Xbox 360 -ohjainta Play and Charge -kaapelilla.
-PS4-tila toimii sekä A2DP- (korkealaatuiset audiosignaalit) että HFP-yhteyksien (audio ja chat) kanssa.
Switch-tila toimii vain A2DP-yhteydellä.
Käyttääksesi HFP-yhteyttä PS4:llä, paina ja pidä pohjassa ohjaimesi START + X/□ -painikkeita.
Käyttääksesi A2DP-yhteyttä PS4:llä, paina ja pidä pohjassa ohjaimesi START + Y/△ -painikkeita.
-Switch-tila (LED on punainen) ei tue 6-akselista liikkeentunnistusta eikä tärinää.
Jos tarvitset 6-akselista liikkeentunnistusta ja tärinää, siirry Switch Pro -tilaan (LED on violetti).
-Varmista Switch-konsolilla, että asetus \"Asetukset > Ohjaimet ja sensorit > Pro-ohjaimen langallinen yhteys\" on \"PÄÄLLÄ\".
Switch Lite -konsolilla tarvitaan OTG-kaapeli (sisältyy toimitukseen).
Pakkaus sisältää:
1 x Magic-S Pro 2 -sovitin
1 x OTG-kaapeli
1 x Käyttöohje
Tuotenro
5706a312-0948-56d1-971c-abf3d131618c
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Mayflash MAGIC-S PRO 2 langaton Bluetooth-ohjain USB-sovitin PS4/Switch/Windows/macOS -laitteille
79,86 €
79,86 €
Pe, 20 marras - to, 26 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa