Liu Jo Magnetic Peony Fragrance Mist 200ml Transparent
17,95 €
17,95 €
Ma, 9 kesä - to, 12 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Magnetic Peony on hedelmäinen kukkaistuoksu, jossa on voimakkaita gourmandisia vivahteita. Herkulliset ja eloisat punaiset hedelmät lumoavat kirsikoiden, mustien kirsikoiden, marjojen ja mansikoiden loistavan ja ympäröivän läsnäolon ansiosta. Violetti, pioni ja manteli luovat sydämessä modernin sekoituksen kukka- ja hedelmäisyyttä, joka sekoittuu aistilliseen vanilja-esanssiin sekä maidon ja kermavaahdon kermaisuuteen.
Alkutuoksu: mansikat, metsän hedelmät, kirsikat, mustat kirsikat.
Sydäntuoksu: manteli, egyptiläinen orvokki, kielo, pioni
Pohjatuoksu: maito, kermavaahto, Madagaskarin vanilja
- Osta Liu Jo Magnetic Peony Fragrance Mist 200ml
- Vartalosuihke suosituilta Liu Jo
Väri
Transparent
Paino, gramma
490
Artikkelin numero
10ca3faa-def7-401e-8ade-1d91f02317ed
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Liu Jo Magnetic Peony Fragrance Mist 200ml Transparent
17,95 €
17,95 €
Ma, 9 kesä - to, 12 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Yllätyslaatikot (Satunnainen Väri) (PA)
12,90 €
POP MART Labubu Monsters Macaron Vinyyli Face 17 cm sokea laatikko 1st
9,00 €
Aikaisempi alin hinta:
14,99 €
Lay Z Spa -pumppu, jossa hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
13,00 €
Aikaisempi alin hinta:
15,00 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,50 €
Kausikampanja! Laadukas Cancun/Havana Pyöreä Ilmatäytteinen Suoja - YuJia
37,48 €
Aikaisempi alin hinta:
37,57 €
POP MART LABUBU The Monsters Etciting Macaron Pehmolelut Figuurilelu Blind BoX&[D] lychee berry
28,00 €
Lamine Yamal 19 Barcelona 24-25 Kotipaita Uusin Jalkapallopaita Aikuisten ja Lasten Uudelle Kaudelle Kids 24(130-140cm)
16,60 €
Aikaisempi alin hinta:
17,42 €
Porealtaan vesipumpun E02 korjaussarja Lay-Z-Spa #P4071 58113
22,07 €
Grillin lämmityselementti Weber Elgrill 66631 / 65621 (230v 2200w) Q140 / Q1400 Eu
30,27 €
Kaasutin Kaasutinsarja Briggs Stratton 300e 450e 500e 550e 575e 600e Moottoriin
20,29 €