Lilo & Stitch reppusetti koululaukku. . - Täydellinen musta
30,26 €
30,26 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ke, 18 marras - pe, 20 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
Tuotekuvaus
Väri
Musta
Tuotenro.
b7b12931-9446-455e-a5fb-df87da3195f1
Tuotenro
c82c43e7-46d1-42cb-bc23-a1bc96f8ba8b
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Lilo & Stitch reppusetti koululaukku. . - Täydellinen musta
30,26 €
30,26 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ke, 18 marras - pe, 20 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus