Lataustelakka Soundlink Revolve/Soundlink Revolve+ (sarja II) Revolve Plus -kannettavalle kaiuttimelle
15,64 €
15,64 €
Ti, 8 heinä - ma, 14 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
2. Hieno muotoilu: Tämä tuote on valmistettu hienolla muotoilulla ja korkealaatuisista materiaaleista, tyylikkäällä ulkonäöllä, yksinkertainen ja antelias, ja se voidaan sovittaa täydellisesti erilaisiin kotiympäristöihin.
3. Kaksoislähtö: Tämä latausasema voi ladata kaksi laitetta samanaikaisesti, mikä on tehokasta monipuolisuuden säilyttäen.
4. Kestävät materiaalit: Äänen latausalusta käyttää korkealaatuisia materiaaleja ja valmistustekniikkaa kestävyyden takaamiseksi, eikä sitä ole helppo vahingoittaa tai kuluttaa käytössä. 5. Bluetooth 360 -kaiutin ei sisälly toimitukseen Materiaali: ABS väri: musta Pakkauksen sisältö: 1 x latausalusta USB-kaapelilla Vain yllä oleva paketin sisältö, muut tuotteet eivät sisälly.
Huomautus: Valon heijastus ja erilaiset näytöt voivat aiheuttaa sen, että kuvan kohteen väri poikkeaa hieman todellisesta.
Sallittu mittausvirhe on +/- 1-3 cm.
Artikkelin numero
d3cae1ac-7df4-45b4-9c47-f73529af9ec3
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Lataustelakka Soundlink Revolve/Soundlink Revolve+ (sarja II) Revolve Plus -kannettavalle kaiuttimelle
15,64 €
15,64 €
Ti, 8 heinä - ma, 14 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA) ILX BM
14,44 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
14,43 €
Laadukas uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmo Lelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen sx
14,43 €
Laadukas 6 kpl 3.0 Monster Jännittävä Plysh Nukkekauppa Sokkolaatikko (Satunnainen Väri) 6 kpl LABUBU 3.0
49,92 €
1 kpl POP MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA)
14,49 €
Aikaisempi alin hinta:
16,59 €
The Monsters Jännittävät Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot Aito POPMART The Monsters Labubu Coca-Cola
28,00 €
5-pakkaus Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
22,93 €
uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
14,85 €
6 kpl POP MART LABUBU 3.0 Monster Jännittävä Macaron Plysh -nukkelelu Blind Box (satunnainen väri) 6pcs LABUBU 3.0
55,00 €
Aikaisempi alin hinta:
60,00 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monster Macaron Vinyylikasvo Pehmo Avaimenperä Taide Keräilylelu Lasten Lahja... lychee berry
12,87 €