Lasikeraaminen liesikaavin Lasinpuhdistusaine A A A
16,56 €
16,56 €
Ti, 13 touko - ma, 19 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Uudenveroinen korkealaatuinen
Päämateriaali: ruostumaton teräs
Väri: Hopea
Koko: noin 132 * 44 mm / 5,20 * 1,73 tuumaa
Ominaisuudet:
1. Erinomainen laatu. Lasikaapimen tapetinpoistotyökalu on valmistettu korkealaatuisesta 430 ruostumattomasta teräksestä, joka on vahvaa ja kestävää, jota ei ole helppo muotoilla ja rikkoa. Tekee kaapimisesta nopeampaa ja mukavampaa. Varustetut vaihtoleikkurit, jotka CAN helposti vaihtaa milloin tahansa.
2. Käyttäjäystävällinen muotoilu. Ergonomisesti muotoillun kahvan ansiosta tämä metallikaavin on noin 132 mm pitkä, kohtalaisen pitkä ja varustettu liukumattomalla kahvalla, joka puhdistaa CAN kuolleen pölyn ja tahrat tarttumatta käsiisi, mikä säästää vaivaa ja välttää vaarat. . Se sopii erittäin hyvin kotikäyttöön.
3. Turvallisuussuunnittelu. Erittäin ohut ja tiivis muotoilu, ruostumattomasta teräksestä valmistettu keraaminen liesikaavin peittää täydellisesti leikkurin, turvallinen käyttää eikä leikkaa sormia. Kun leikkuria ei käytetä, se CAN helposti vetää sisään (suojatoiminto) ja vaihtaa suoraan.
4. Helppokäyttöinen. Kun avaat pakkauksen ja otat metallikaavin pois, CAN alkaa poistaa tarroja, etikettejä ja tahroja. Ruuvin vedintä ei tarvita leikkuria vaihdettaessa, ja ruuvi on helppo ruuvata irti käsin. Asenna vain terä ja vaihda se.
5. Laajalti käytetty. Terävä ruostumattomasta teräksestä valmistettu kaavin, noin 1,6 tuumaa leveä, CAN poistaa tahrat autoista, muovista, uunin ovista, lasi-ikkunoista sekä keramiikasta ja induktioliesistä.
Pakkauslista:
1 x ruostumattomasta teräksestä valmistettu kaavin
5 x vaihtoleikkuri (tai 10 x vaihtoleikkuri) (valinnainen)
Kuvio
A
Koko
A
Artikkelin numero
df95c107-96a8-4e64-9e59-84f734746b9e
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Lasikeraaminen liesikaavin Lasinpuhdistusaine A A A
16,56 €
16,56 €
Ti, 13 touko - ma, 19 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
Pääsiäistarjoukset! Korkealaatuinen DEWALT 18V MAX XR akku, Li-Ion, 5.0 Ah (DCB205), Monitoiminen -GSLA
25,00 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) - täydellinen korvaaja. PA
14,00 €
5 kpl Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
21,42 €
5-pakkaus vaihtoteriä Philips OneBlade -miesten terille One Blade Pro 5-pack
22,68 €
Sormikiinnitteinen verensokerimittari, älykäs kannettava verensokerin testauspakkaus vanhuksille, kotikäyttöön, matkailijoille, Walkbee SZRH A-F
36,53 €
Real Madrid Kotipaita Lapsille ja Aikuisille 2024-2025 Sukkien kanssa Nro. 9 Mbappé No.9 Mbappé 26
16,60 €
Aikaisempi alin hinta:
17,42 €
Toppik Medium - 27,5g - Tummanruskea
12,95 €
66220 Sytytinnapin kytkin Weber GS4 Genesis II:lle ja Weber Spirit 2 E310:lle Vaihtonappi[HK]
22,00 €
305 cm:n trampoliinin jousisuojatyyny - sininen,
36,00 €
3960 kpl ponirouheita ystävyysrannekkeen valmistussarjaan 48 väriä Kandi-helmisetti, 2400 kpl muoviset sateenkaarihelmet irtotavarana ja 1560 kpl kirjainhelmiä Gold
35,00 €