Lämpimät sormettomat villakäsineet, muunnettavat tekstauslapaset, talvilämpimät
25,56 €
25,56 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ma, 16 marras - pe, 20 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
Tuotekuvaus
ERISTÄVÄ & TYYLIKÄS & KETTERÄ MUOTOILU: Unisex Sentry -lapaskäsineet avoimilla sormenpäillä ja läpällisellä lapasen suojuksella. Muunnettavan lapasen suojuksen ansiosta voit käyttää näitä villakäsineitä lapasina ja sormettomina. Läpässä on myös tarranauha, joka on niin kätevä kiinnittää suojus ja vapauttaa sormesi tekemään jotain, kuten tekstiviestien lähettämistä ja älypuhelimen käyttöä, tai avata suojus pitääksesi koko sormesi lämpiminä.
KÄTEVÄ & RAJOITTAMATON KÄYTTÖ - Erinomainen tekstiviestien lähettämiseen/kirjoittamiseen. Erittäin kevyt, mukava ja helppo käyttää työssä. Hyvät päivittäiset tarvikkeet käytettäväksi kosketusnäytöllisessä elektronisessa laitteessasi, kuten älypuhelimessa tai tablet-tietokoneessa. Talvivillasekoitteiset virkatut käsineet sopivat erinomaisesti hiihtoon, lumilautailuun, luisteluun, lumiputkella laskemiseen, lumipallosotiin ja kaikkiin muihin ulkoilma-aktiviteetteihin talvella ja syksyllä.
Tuotenro
fa3cd071-93e7-46db-9bc8-402162000fa1
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Lämpimät sormettomat villakäsineet, muunnettavat tekstauslapaset, talvilämpimät
25,56 €
25,56 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ma, 16 marras - pe, 20 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus