Lamborghini Sportivo Edt 75ml Black
18,95 €
18,95 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ke, 11 marras - ma, 16 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
Tuotekuvaus
Tuoksunuotit:
- Alkutuoksu: Virkistävä sitruuna, raikas greippi ja rapea Granny Smith -omena luovat energisen ja terävän avauksen.
- Sydäntuoksu: Elegantti jasmiini, gardenia ja herkkä kielo tuovat sydämeen yllättävää ja hienostunutta kukkaisuutta.
- Pohjatuoksu: Aistillinen myski ja lämmin santelipuu antavat tuoksulle maskuliinista, maanläheistä ja viipyvää syvyyttä.
Väri
Black
Paino, gramma
240
Tuotenro
46ea2555-b01e-4424-a533-64dd758e7699
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Lamborghini Sportivo Edt 75ml Black
18,95 €
18,95 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ke, 11 marras - ma, 16 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus