Korvakorut Ripus Koru Vedenpisara Kuoleman Ornamentti Lepakko Noitakorkki Peili Kuoleman
14,90 €
14,90 €
Ti, 8 heinä - ma, 14 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Upouusi ja korkealaatuinen
Turvallinen silikonimateriaali: Nämä muotit on valmistettu korkealaatuisesta silikonista.
Kun hartsi on kovettunut kokonaan, valmis tuote voidaan ottaa helposti irti yksinkertaisesti kiertämällä muottia.
Koska muotti käyttää pisteaukkojen suunnittelua, porausta ei tarvita valmistumisen jälkeen, mikä on kätevää aloittelijoille.
Monipuoliset DIY-mieltymykset: Nämä silikonipendentit muotit voivat täyttää monipuoliset DIY-mieltymyksesi, kuten avaimenperien, korvakorujen, kaulakorujen, riipusten jne. valmistamisen.
useimmille hartseille ja valettuille materiaaleille, kuten epoksihartsi, ultraviolettihartsi, sementti-savimaa, polyesteri-hartsi, vaha, kynttilät jne.
Paketti sisältää:
1x/5x Ripusmuotti
Tekniset tiedot:
Väri: Vaaleanpunainen
Materiaali: Silikon
Muotti 1: Noin 7,3x6,5 cm/2,87x2,55 tuumaa
(Lisätietoja, katso kuva.)
Määrä: 1 kpl/5 kpl
huomautus:
Salli pieni virhe koossa manuaalisen mittauksen vuoksi.
Väri voi olla hieman erilainen eri näyttöjen vuoksi.
Artikkelin numero
e2dcd4b9-0c9d-43c6-b1d7-728a5f0e232f
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Korvakorut Ripus Koru Vedenpisara Kuoleman Ornamentti Lepakko Noitakorkki Peili Kuoleman
14,90 €
14,90 €
Ti, 8 heinä - ma, 14 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA) ILX BM
14,44 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
14,43 €
Laadukas uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmo Lelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen sx
14,43 €
Laadukas 6 kpl 3.0 Monster Jännittävä Plysh Nukkekauppa Sokkolaatikko (Satunnainen Väri) 6 kpl LABUBU 3.0
49,92 €
1 kpl POP MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA)
14,49 €
Aikaisempi alin hinta:
16,59 €
The Monsters Jännittävät Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot Aito POPMART The Monsters Labubu Coca-Cola
28,00 €
5-pakkaus Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
22,93 €
uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
14,85 €
6 kpl POP MART LABUBU 3.0 Monster Jännittävä Macaron Plysh -nukkelelu Blind Box (satunnainen väri) 6pcs LABUBU 3.0
55,00 €
Aikaisempi alin hinta:
60,00 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monster Macaron Vinyylikasvo Pehmo Avaimenperä Taide Keräilylelu Lasten Lahja... lychee berry
12,87 €