Kelaa ylös värikynäkotelo Kynäteline Kotelo Piirustus 12 Lokeroa KLB
17,00 €
17,00 €
Ma, 22 kesä - pe, 26 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Kynäkotelo.
Valmistettu mukavasta paksusta, korkealaatuisesta kankaasta, jossa on hieno design-painojälki, kotelon ompeleet on tehty hyvin, vain kynäkotelo, kynät eivät sisälly toimitukseen.
2.
24 36 48 72 paikkaa tarpeisiisi, liitujen rulla pitää kynät tiukasti ja turvallisesti, 2 hamppuköyttä voidaan sitoa vyötärölle, helpompi kuljettaa ja käyttää.
Sauma on suora ja tiivis, yksittäiset joustavat silmukat takaavat kyniesi paremman järjestyksen ja estävät niitä liukumasta ulos.
Kotelon päässä oleva läppä suojaa kynien kärkeä.
3.
Pehmeä kangas mahdollistaa helpon rullaamisen Pieni tilavuus taittamisen jälkeen säästää paljon tilaa ja mahtuu helposti käsilaukkuun, matkalaukkuun tai reppuun.
Loistavat lahjat taiteilijoille, kirjailijoille, nuorille taiteilijoille ja koululaisille kaikenikäisille.
4.
Tässä kynäkotelossa mahtuu värikyniä.
Geelikynät ja tussit (tavallisen kynän kokoisia tai hieman kynän kokoa suurempia), tavalliset kynät ja jopa taidepensselit täydellisesti.
Voit käyttää kynärullaa myös kosmetiikkalaukkuna kosmetiikkapensseleiden säilyttämiseen.
KLB Store
Tuotenro
5a910498-ca64-4a98-ba8a-a66f10fb6787
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Kelaa ylös värikynäkotelo Kynäteline Kotelo Piirustus 12 Lokeroa KLB
17,00 €
17,00 €
Ma, 22 kesä - pe, 26 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,20 €
Kaasutin Raivaussaha 52cc 49cc 43cc Kaasutin Sarja Tiivisteellä, Putkella, Sytytystulpalla ja Polttoainesuodattimella
16,00 €
2-osainen monitoiminen vihanneskuorija keittiöön, kuorija puukahvalla, 3-in-1 vihannes- ja hedelmäkuorija pullonavaajalla ja raastimella
11,99 €
2 kpl ruostumattomasta teräksestä valmistettuja pyöriviä grillikoreja irrotettavalla puukahvalla, kannettavat grillaustarvikkeet, ulkogrillaukseen
23,98 €
Uniapneatyyny, niskatyyny (uniapnean hoitoon), korkealaatuinen memory foam -tyyny (niskakipujen lievittämiseen), ergonominen tyyny
34,27 €
Voi-puristuslelu 1 kpl, Voi Squishy Hitaasti Kohoava Stressipallo, Pehmeä Fidget Anti-stressilelu, Ahdistusta Lievittävä Juhla-lahja yellow
7,56 €
Aiempi alin hinta
9,15 €
Mercedes-Benz alkuperäinen konepellin tähtimerkki OEM A2108800186 Silver, råg.
21,34 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,25 €
Medicube PDRN Pink Collagen -setti: 60 kpl kofeiinisilmänaluslappuja & 10 g Volume Multi Balm moisturizer
18,30 €
1000L Säiliöhana puutarhaletkun hanasovittimella, S60X6 IBC-hanaliitin, puutarhana sadeveden kerääjälle. Muovi 1/2 Plastic
11,79 €