Karcher Sc1 Sc2 Sc3 Sc4 Sc5 Laajennettu Suutin Höyrypuhdistajalle
105,00 €
105,00 €
Aiempi alin hinta
113,00 €
Pe, 19 kesä - ti, 23 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Kuvaus
Hyvä laatu ja ilmainen takuu myynnin jälkeen. Valmistettu korkealaatuisista materiaaleista, kestävä ja käytännöllinen. Helppo asentaa ja luotettava käyttää. Suuttimella on liitäntä- ja laajennustoiminnot, joita voidaan helposti laajentaa suuremmalle alueelle, mikä parantaa huomattavasti pisteen suuttimen puhdistuskykyä. Pyöreällä harjalla voit puhdistaa suuren alueen nopeammin. Verrattuna pienempiin harjoihin, pinttynyt lika voidaan poistaa paljon suuremmalta alueelta samanaikaisesti. Sopii erinomaisesti suurempien pintojen nopeaan puhdistukseen. Poistaa helposti pinttyneen lianSopii Karcher SC2 SC3 SC4 SC5 SC1020 SC1052 SC1030 SC1122 SC1125 SC1402 SC1475 sarjan höyrypuhdistajille.Materiaali: muoviväri: mustaPakkauksen sisältö:1 * Laajennettu suutin1 * raaputusharjallaVain edellä mainittu pakkauksen sisältö, muita tuotteita ei sisälly.Huomautus: Valon kuvaaminen ja erilaiset näytöt voivat aiheuttaa kohteen värin kuvassa hieman erilaiseksi kuin todellisuudessa. Mittauksen sallittu virhe on +/- 1-3 cm. Maksu: 1. Maksu on suoritettava 5 päivän kuluessa tilauksesta. 2. Jos et voi tehdä kassaa heti huutokaupan päättymisen jälkeen, odota muutamia minuutteja Toimitus: 1. Toimitamme maailmanlaajuisesti.
Tuotenro
ce148e69-7617-428c-85e0-ede93c2e18d5
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Karcher Sc1 Sc2 Sc3 Sc4 Sc5 Laajennettu Suutin Höyrypuhdistajalle
105,00 €
105,00 €
Aiempi alin hinta
113,00 €
Pe, 19 kesä - ti, 23 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,20 €
Uniapneatyyny, niskatyyny (uniapnean hoitoon), korkealaatuinen memory foam -tyyny (niskakipujen lievittämiseen), ergonominen tyyny
34,27 €
Dumpling Squishy Stressipallo, Pehmeä Taikinapuristuslelu, Ahdistusta lievittävä Fidget-lelu, Tarttumaton Läpinäkyvä (satunnainen väri)
10,90 €
TOSOWOONG Arbutin 7 + Soothing Acid 4 Cream, 70 000 ppm Arbutin, 40 000 ppm TXA, Niacinamide, Glutationi, Korealainen ihonhoito, 50 ml, 1,69 fl oz.
15,40 €
Needoh Nice Cube Stressipallo ja aistilelu sininen sininen Blue
9,80 €
Kaasutin Raivaussaha 52cc 49cc 43cc Kaasutin Sarja Tiivisteellä, Putkella, Sytytystulpalla ja Polttoainesuodattimella
11,15 €
Aiempi alin hinta
16,15 €
Medicube PDRN Pink Collagen -setti: 60 kpl kofeiinisilmänaluslappuja & 10 g Volume Multi Balm moisturizer
18,30 €
32000 kpl 40 väriä hartsi hyytelö strassit koristeluun 3 mm moniväriset litteät jalokivet kynsitaidekäsitöihin kirjameikkiin
20,37 €
3 litran suuri ruostumattomasta teräksestä valmistettu hitaasti juotava kulho – ei läikkymistä, ei roiskeita
26,75 €
Aiempi alin hinta
29,00 €
Kaasutin Stihl Fs38 Fs45 Fs46 Fs55 Km55 Fs85 -malleihin
19,70 €
Aiempi alin hinta
22,09 €