Kaksiulotteinen digitaalinen kosteusmittari LCD-näytöllä
56,00 €
56,00 €
Ma, 2 kesä - to, 5 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
1. Suuri LCD-näyttö
2. Puulajin valintatoiminto
3. Mittausalue: puulajin nimi valitaan eri tyyppien mukaan
4. Tyyppi 1: 2%~40%, Tyyppi 2: 2%~50%, Tyyppi 3: 2%~60%, Tyyppi 4: 2%~70%.
5. Tarkkuus: 0,1%
Suuri tarkkuus ja nopea vaste
Tiedon säilytystoiminto
Näyttää symbolit ja yksiköt helpon lukemisen takaamiseksi.
Alhaisen paristovarauksen ilmaisin
Automaattinen lämpötilan kompensointitoiminto
Sammuttaa automaattisesti 10 minuutin kuluessa ilman toimintahäiriöitä
Virtalähde: 3 AAA-paristoa (ilman paristoja)
Nimi: Digitaalinen kosteusmittari, digitaalinen puunkosteusmittari
väri: musta
Materiaali: muovi
Koko: Noin 130x45x27mm
Pakkaussisältö:
1 x Puunkosteusmittari
1 x Englanninkielinen käyttöohje
Vain yllä oleva pakkaussisältö, muut tuotteet eivät sisälly toimitukseen.
Huomautus: Valokuvaus ja erilaiset näytöt voivat aiheuttaa sen, että kuvan kohteen väri poikkeaa hieman todellisesta. Mittausvirhe on +/- 1-3cm.
Artikkelin numero
ffbd50c6-67cd-436e-ae32-dd577d6e4194
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Kaksiulotteinen digitaalinen kosteusmittari LCD-näytöllä
56,00 €
56,00 €
Ma, 2 kesä - to, 5 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Sokea Laatikko (Väri Satunnainen) 1
10,81 €
Aikaisempi alin hinta:
15,47 €
1 kpl Popmart Labubu The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA)
10,00 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
16,38 €
(Pääsiäiskampanja) Korkealaatuinen 6 kpl POP MART LABUBU Monster Jännittävä Macaron Pehmolelu Nukkelaatikko (Satunnainen väri)
34,58 €
Akusoli Magneettiset Kengät Akupainanta Pohjalliset Kipuun EU35-47 (30cm)
10,00 €
1 x POPMART LABUBU 3.0 Monster Big Energy -sarjan yllätyslaatikko, satunnaiset värit-qquu 3
15,44 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monsterin Macaronit Vinylkasvot Pehmolelu Avaimenperät Taide Keräilyesineet Lelut Lahjat Lapsille Sea salt yeye
13,05 €
Trapst Tiikeripää-kuvioinen hupullinen pehmoneule Muoti Liukuvärjätty kirjain Casual urheilusetti Print 04- Black M
46,09 €
Lay Z Spa -pumppu, jossa hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
13,00 €
Aikaisempi alin hinta:
15,00 €
(Pääsiäiskampanja) Korkealaatuinen 6 kpl POP MART LABUBU Monster Jännittävä Macaron Pehmolelu Nukkelaatikko (Satunnainen väri)
34,09 €
Aikaisempi alin hinta:
35,09 €