Kahvikupin lämmitin ja jäähdytin, 5V 10W sähköinen kupin lämmitinlevy toimisto- ja kotikäyttöön, vaaleanpunainen (vihreä)
23,82 €
23,82 €
To, 10 heinä - ma, 14 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
2-in-1 sähköinen kahvikupin lämmitin ja jäähdytin: kahvikupin lämmitin pitää juomasi haluamassasi lämpötilassa tuntikausia, haluatko sitten kahvisi, teesi tai kaakaon kuumaksi tai kylmäksi.
Pitää juomat haluamassasi lämpötilassa: kupin lämmitin ja jäähdytin -sarjassa on termostaattiohjattu lämmityslevy, jonka lämpötilaa voidaan säätää 46,4 °F:stä 131 °F:een. Se pitää juomasi ihanteellisessa juomalämpötilassa tuntikausia, haluatko sitten kuumaa tai kylmää.
Nopea lämmitys ja jäähdytys: kahvikupin lämmitin voi lämmittää juomasi haluttuun lämpötilaan 3 minuutissa (tai vähemmän) ja jäähdyttää sen 5 minuutissa (tai vähemmän), riippuen juoman tyypistä ja määrästä.
Turvallisuus ja energiansäästö: Kupin lämmitin on valmistettu liekinsuojattuista materiaaleista ja siinä on sisäänrakennettu ylikuumenemissuojausjärjestelmä. Se sammuu automaattisesti, jos se kaatuu tai ylikuumenee, jotta vältetään onnettomuudet. Kupin lämmittimen matala teho vähentää myös energiankulutusta.
kupin lämmitin langaton;sähköinen;kahvikupin lämmitin;kahvin lämmitin pöydälle;kupin jäähdytin
Artikkelin numero
f2af7b98-1879-4473-8749-dfcfea4e9471
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Kahvikupin lämmitin ja jäähdytin, 5V 10W sähköinen kupin lämmitinlevy toimisto- ja kotikäyttöön, vaaleanpunainen (vihreä)
23,82 €
23,82 €
To, 10 heinä - ma, 14 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
14,43 €
1 kpl POP MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA) ILX BM
14,44 €
1 kpl POP MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA)
14,49 €
Aikaisempi alin hinta:
16,59 €
uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
14,85 €
Laadukas 6 kpl 3.0 Monster Jännittävä Plysh Nukkekauppa Sokkolaatikko (Satunnainen Väri) 6 kpl LABUBU 3.0
49,92 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monster Macaron Vinyylikasvo Pehmo Avaimenperä Taide Keräilylelu Lasten Lahja... lychee berry
12,87 €
DVB T2 HEVC 265 Digitaalinen TV-vastaanotin DVB-T2 265 1080P HD-dekooderi USB Maakohtainen TV-vastaanotin Digiboksi EU-pistoke
29,92 €
POP MART Labubu The Monsters – Have a Seat Series Blind Box 17 cm Vinyl-keräilyhahmo | Designer-lelu | Alkuperäinen tuote
21,90 €
Laadukas uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmo Lelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen sx
14,43 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Yllätyslaatikoita Litchi Mei Mei
14,62 €