Joulupallosetti, 14 kpl, särkymättömät samppanjan kullanväriset kimaltelevat joulukuusenkoristeet kodin ja juhlien koristeluun 3pcs 7cm
30,50 €
30,50 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ke, 18 marras - ti, 24 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
Tuotekuvaus
Tuotteen parametrit:
Tämä joulupallosetti sisältää kokoelman särkymättömiä joulukuusenkoristeita tyylikkäässä samppanjan ja valkoisen värisävyssä. Setti sisältää erilaisia pintakuvioita, kuten kimalteella päällystettyjä palloja, helmillä koristeltuja palloja hienovaraisilla viivakuvioilla, uurrettuja kierrekuvioisia palloja sekä sileitä mattapintaisia palloja. Koristeet on pakattu kauniisti muotoiltuun lahjarasiaan, mikä tekee säilytyksestä ja lahjaksi antamisesta kätevää ja tyylikästä.
Päätoiminnot:
Koristeet on suunniteltu joulukuusen koristeluun ja lämpimän, juhlallisen tunnelman luomiseen kotiin. Vaihtelevat tekstuurit ja pinnat, kimaltelevasta glitteristä helmiäismäisiin yksityiskohtiin ja uurrettuihin kuvioihin, tuovat kuuseen visuaalista syvyyttä ja rikkautta. Yhteensointuvat samppanjan ja valkoisen sävyt tekevät harmonisen ja yhtenäisen ilmeen luomisesta helppoa ilman tarvetta yhdistellä eri koristelusarjoja. Jokaisessa pallossa on mukana ripustuslenkki tai -korkki, joiden avulla ne on helppo ripustaa oksille.
Käyttökohteet:
Tämä joulupallosetti sopii joulukuusen koristeluun olohuoneissa, eteisissä tai missä tahansa tilassa, johon halutaan tuoda joulun tunnelmaa. Se toimii myös harkittuna lahjana adventin aikana, sillä setti toimitetaan kauniissa lahjarasiassa, joka sisältää rakastettuja joulun yksityiskohtia. Tyylikäs värimaailma sopii sekä klassisiin että moderneihin sisustustyyleihin, tehden siitä sopivan perhekoteihin, erityisesti niihin, joissa juhlitaan joulua lasten kanssa, jotka nauttivat joulunajan jännityksestä.
Tuotteen yhteenveto:
Tämä samppanjanvärinen joulupallosetti yhdistää tyylikkään muotoilun ja juhlallisen viehätyksen tarjoten yhteensointuvan kokoelman tekstuureja ja pintoja joulukuusen koristeluun. Koristeellisessa lahjarasiassa esiteltynä se toimii sekä käytännöllisenä joulukoristeena että ihanana sesonkilahjana, auttaen täyttämään vuoden onnellisimman ajan perheellä, jännityksellä, omistautumisella ja ilolla.
Koko
3pcs 7cm
Tuotenro
e72c9ec6-b5d8-5fd6-bf8c-7be4fd3cbf20
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Joulupallosetti, 14 kpl, särkymättömät samppanjan kullanväriset kimaltelevat joulukuusenkoristeet kodin ja juhlien koristeluun 3pcs 7cm
30,50 €
30,50 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ke, 18 marras - ti, 24 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus