Joulu Uudet joulunpyhien valot rakennus joulukoristeet joulu joulutalo Christmas House
43,97 €
43,97 €
Ke, 11 marras - ti, 17 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Materiaali: Hartsi
Tuotenumero: Joulukoristeet
Kategoria: Koristeet
Väri: Joulukoriste, joulubussi, joulun juominen, joulutalo, joulutyöntekijä, joulukuusiauto, joulumies
Tyyli: Sarjakuva
Ominaisuudet:
1. 100 prosenttia uusi ja korkealaatuinen.
2. Parhaat koristeet ja lahjat.
3. Täydellinen koko tuo iloista väriä kotiisi, sopii koti- ja juhlakoristeluun.
4. Siitä tulee juhlava lisä kodin sisustukseen.
5. Joulukoriste, vahvistaa juhlatunnelmaa.
Pakkaus sisältää:
1 * (1 koriste)
Väri
Christmas House
Tuotenro
f561001a-94a2-5aa6-bf1c-baf22d0ed77c
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Joulu Uudet joulunpyhien valot rakennus joulukoristeet joulu joulutalo Christmas House
43,97 €
43,97 €
Ke, 11 marras - ti, 17 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa