JBC-025B Lightning-uros - 3,5 mm:n uros audiokaapeli auton audio lisäjohto 1 m iPadille/iPhonelle
11,45 €
11,45 €
To, 25 kesä - ti, 30 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
JBC-025B Lightning-uros - 3,5 mm:n uros audiokaapeli auton audio lisäjohto 1 m iPadille/iPhonelle
Valmistettu korkealaatuisista materiaaleista, hyvä kontakti ja kestävä
Siinä on 3,5 mm:n urosliitäntä ja Lightning-liitäntä
Käytä tätä lisäkaapelisovitinta yhdistääksesi iPhonen koti-/auto-/tietokone-stereoihin, kuulokkeisiin, Bluetoothiin, kaiuttimiin ja nauti korkealaatuisesta musiikista milloin tahansa (ei tue puhelutoimintoa)
Yhdistä puhelimesi tai tablettisi helposti kaiuttimiin, kuulokkeisiin ja laitteisiin, joissa on 3,5 mm:n naarasliitin
Kannettava, helppo kuljettaa ja käyttää
Määrittely:
Johdon materiaali: Kupari
Yhteensopivat mallit: iPhone 8/7/X/XS/XR/11/12, iPod touch, iPad Mini/iPad Air/iPad Pro jne.
Tuetut järjestelmät: soveltuu iOS 10.3-14 -käyttöjärjestelmille
Liitäntä: 3,5 mm:n uros, Lightning-uros
Pituus: 1 m/39,37 tuumaa (noin)
Pakkaus sisältää:
1 x audiokaapeli
Muut tuotteet eivät sisälly toimitukseen
Tuotenro
0ca133e4-2c4a-4c69-af76-4172462c8d1e
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
JBC-025B Lightning-uros - 3,5 mm:n uros audiokaapeli auton audio lisäjohto 1 m iPadille/iPhonelle
11,45 €
11,45 €
To, 25 kesä - ti, 30 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
3 kpl Pyörivä Grillikori, Ruostumattomasta Teräksestä Valmistettu Grillikori, Grillaustarvikkeet Ulkogrillaukseen Ulkoiluleirintään ja Piknikille Keittiövälineet Grillihäkki-FA-
21,70 €
Dumpling Squishy Stressipallo, Pehmeä Taikinapuristuslelu, Ahdistusta lievittävä Fidget-lelu, Tarttumaton Läpinäkyvä (satunnainen väri)
10,90 €
The Ordinary Multi-Peptide Hair Density Serum, Peptidikoostumus paksummille ja täyteläisemmille hiuksille, hiustenhoitokäsittely 1 kpl
14,80 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - paras grillikori koskaan, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
15,73 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,20 €
Mehiläismyrkky kynsien korjausseerumi, kynsienhoitoliuos, luonnollinen mehiläismyrkky kynsienhoitosuihke, sisäänkasvaneiden varpaankynsien hoitosuihke 1pc
19,34 €
2025-2026 Barcelona UEFA Champions League -versio jalkapallopaita nro 10 Yamal 28
23,00 €
2 kpl ruostumattomasta teräksestä valmistettuja pyöriviä grillikoreja irrotettavalla puukahvalla, kannettavat grillaustarvikkeet, ulkogrillaukseen
23,98 €
Uniapneatyyny, niskatyyny (uniapnean hoitoon), korkealaatuinen memory foam -tyyny (niskakipujen lievittämiseen), ergonominen tyyny
34,27 €
2026 World Cup -pokaaliolutlasi - 500 ml kestävä lasi - Tyylikäs jalkapallolahja, täydellinen miehille, isänpäivään, syntymäpäiviin ja ottelupäiviin. A
17,46 €