iPhone 8Plus - Silk-Touch-kotelo lompakolla ja kuorella Marinblå
16,99 €
16,99 €
Aikaisempi alin hinta:
37,99 €
Ke, 11 kesä - ti, 17 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Löydä samankaltaisia tuotteita
Tuotteen kuvaus
\r
Sopii: iPhone 8Plus
\r
LEMANin myydyin
\r
Kuoritoiminto: Puhelin istuu tyylikkäässä kuoressa, jonka voit helposti irrottaa kotelosta, kun koko lompakkoa ei tarvita
\r
Runsaasti tilaa - Tilaa 2 kortille sekä ajokortille tarkoitettu ikkunallinen lokero, myös setelilokero löytyy
\r
Silk-Touch - pehmeä ja mattakäsitelty pinta - antaa miellyttävän tunteen kädessä
\r
Voit puhua puhelimessa myös kotelon ollessa suljettuna - tämä on mahdollista kaiuttimen kohdalla olevan reiän ansiosta
\r
Täsmällisesti leikattu kotelo, joka istuu täydellisesti
\r
Vahva magneetti pitää kotelon suljettuna, kun puhelinta ei käytetä
\r
Puhelin on suojattu iskuja vaimentavassa silikonikehyksessä
\r
Puhelimen painikkeet on suojattu iskuilta silikonikuorella
\r
Mukana käytännöllinen rannehihna, joka on hyödyllinen esimerkiksi kaupungissa tai muilla vilkkailla alueilla, vähentää puhelimen varkausriskiä
\r
Telinetoiminto - aseta puhelin helposti sivulle elokuvien katselua varten jne.
\r
Materiaali: PU-nahka ja iskuja vaimentava silikoni
\r
Saatavana useissa sopivissa värivaihtoehdoissa
Väri
Marinblå
Artikkelin numero
572ae490-a8bc-4c11-81e4-8df987f3bf84
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
iPhone 8Plus - Silk-Touch-kotelo lompakolla ja kuorella Marinblå
16,99 €
16,99 €
Aikaisempi alin hinta:
37,99 €
Ke, 11 kesä - ti, 17 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Löydä samankaltaisia tuotteita
Huippumyyjä luokassa
pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Yllätyslaatikot (Satunnainen Väri) (PA)
12,90 €
POP MART Labubu Monsters Macaron Vinyyli Face 17 cm sokea laatikko 1st
9,00 €
Aikaisempi alin hinta:
14,99 €
Lay Z Spa -pumppu, jossa hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
13,00 €
Aikaisempi alin hinta:
15,00 €
POP MART LABUBU The Monsters Etciting Macaron Pehmolelut Figuurilelu Blind BoX&[D] lychee berry
28,00 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,50 €
Lamine Yamal 19 Barcelona 24-25 Kotipaita Uusin Jalkapallopaita Aikuisten ja Lasten Uudelle Kaudelle Kids 24(130-140cm)
16,60 €
Aikaisempi alin hinta:
17,42 €
Porealtaan vesipumpun E02 korjaussarja Lay-Z-Spa #P4071 58113
22,07 €
Kaasutin Kaasutinsarja Briggs Stratton 300e 450e 500e 550e 575e 600e Moottoriin
20,29 €
2 kpl PS4-ohjaimia DoubleShock langattomat Playstation 4:lle
25,99 €
36V 30Ah Suuritehoinen 10s3p Li-ion Monipistoke Akku 350W 500W Monikäyttöinen Js Bullet-SM
62,00 €