28,29 €
28,29 €
Pe, 6 kesä - ke, 11 kesä
Toimitetaan postilaatikkoosi
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Hienojakoinen sumu: Nano Cool Mist -kostutin käyttää ultraääniteknologiaa jakaakseen vesimolekyylit hienoksi superpieniksi hiukkasiksi, jotta ultrahieno sumu imeytyy helpommin ja esimerkiksi torjuu ihon ja limakalvojen kuivumista kuivassa ilmassa.
Mukava tunnelmavalo: Lämmin valkoinen LED-valo ja 2 erilaista ruiskutustilaa vastaamaan erilaisiin tarpeisiin parhaalla mahdollisella tavalla.
Erittäin hiljainen toiminta: Ilmankostuttimen melutaso on vain 10 dB. Alhainen kulutus ja vähäinen melu tekevät ilmankostuttimesta täydellisen, kun haluat nukkua, levätä tai lukea.
Automaattinen sammutus: Sisäänrakennetun vedenkorkeusanturin ansiosta ultraäänikostutin sammuu automaattisesti, kun veden taso on alhainen.
Käyttäjäystävällinen muotoilu: Säiliöön mahtuu täysi 500 ml vettä, joka kestää pitkään. Kaksi tilaa, jaksollinen ruiskutustila (välit) ja jatkuva ruiskutustila. Sekä päämoottori että vesisäiliö ovat irrotettavia ja helppo puhdistaa ja käyttää. Kostutin on yhteensopiva useimpien USB-virtalähteiden kanssa (5V matalajännitetulo).
Vaihda suodatin säännöllisesti: Suosittelemme, että vaihdat ilmansuodattimen 2-3 kuukauden käytön jälkeen (riippuen käytöstä ja veden laadusta, kovan veden tapauksessa sinun on vaihdettava hieman useammin). Sopiva suodatin (täyttöpakkaus 10 kpl): tuotenro HF-GX101-12
Tekniset tiedot:
Väri: valkoinen
Paino: 236 g
Koko: 12,9 / 9,5 / 9,5 cm
1. Liota pumpulipuikkoa 3-5 minuuttia ennen ensimmäistä käyttöä.
2. Käytä puhdasta vesijohtovettä (ei puhdistettua tai tislattua vettä, koska tämä aiheuttaa tukkeutumisen ilmankostuttimen sumussa).
3. Käytä verkkolaitetta, jonka jännite on alle 5 V.
Huomautus: Älä lisää eteerisiä öljyjä, käytä vain vesijohtovettä.
Paketti sisältää:
1 x ilmankostutin
1 x USB-kaapeli
Käyttöohjeet
- Hienojakoiset vesimolekyylit
- LED-valolla
- Kaksi erilaista ruiskutustilaa
- Erittäin hiljainen toiminta
- Automaattinen sammutus
Artikkelin numero
58e6f92d-d99b-429d-86f8-6ccbca700c8a
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Asiakasarviot
Haidar M
kolme kuukautta sitten
Ida L
kuusi kuukautta sitten
Lars Olof Larsson
kolme vuotta sitten
Snygg och perfekt.
28,29 €
28,29 €
Pe, 6 kesä - ke, 11 kesä
Toimitetaan postilaatikkoosi
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Yllätyslaatikot (Satunnainen Väri) (PA)
12,90 €
Lay Z Spa -pumppu, jossa hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
13,00 €
Aikaisempi alin hinta:
15,00 €
POP MART LABUBU The Monsters Etciting Macaron Pehmolelut Figuurilelu Blind BoX&[D] lychee berry
28,00 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,50 €
Porealtaan vesipumpun E02 korjaussarja Lay-Z-Spa #P4071 58113
22,07 €
Kaasutin Kaasutinsarja Briggs Stratton 300e 450e 500e 550e 575e 600e Moottoriin
20,29 €
2 kpl PS4-ohjaimia DoubleShock langattomat Playstation 4:lle
25,99 €
36V 30Ah Suuritehoinen 10s3p Li-ion Monipistoke Akku 350W 500W Monikäyttöinen Js Bullet-SM
62,00 €
144* Kasvolaastari Anti-ryppylaastari Kohottava Kiinteyttävä Rypyt F
15,20 €
Super hiljainen pumppu Lay Z Spa -impellerille, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
14,50 €