Honey Dipper Stick Mini puinen hunajapuikkosarja 35 kpl - korkea laatu
21,00 €
21,00 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
To, 19 marras - ke, 25 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
Tuotekuvaus
Tyyli: Näillä hunajatikuilla on ainutlaatuinen muotoilu ja niitä on helppo käyttää. Halkaistun pään muotoilu mahdollistaa hunajan käytön lyhyessä ajassa ja pidentää tehokkaasti hunajan tippumisaikaa.
Tekniset tiedot: Hunajapallo on 4 tuumaa, söpö ja pieni, helppo kuljettaa ja säilyttää, mikä säästää asuintilaa.
Käyttö: Hunajatikussa on 35 kappaletta, voidaan käyttää eri tarkoituksiin samanaikaisesti. ei käytetä ainoastaan hunajan ja hillon imemiseen, vaan myös hillon levittämiseen, hunajaveden, maitoteen ja muiden juomien sekoittamiseen; Näitä hunajakakkuja voidaan käyttää myös ystävien lämmittelylahjana.
Ympäristönsuojelu: Näitä hunajapuikkoja voidaan käyttää uudelleen, kunhan ne puhdistetaan ja kuivataan
Kaikki myymälämme tuotteet ovat varastossa (myymälästämme ostavat asiakkaat voivat saada pienen lahjan)
Tuotenro
f1c3df81-0424-44bf-81f6-b39b2573107c
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Honey Dipper Stick Mini puinen hunajapuikkosarja 35 kpl - korkea laatu
21,00 €
21,00 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
To, 19 marras - ke, 25 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus