Hiusnaamiot - Revlon - Re-Start - 10x15 ml - Kaikenlaisiin hiuksiin - Rentouttava
52,00 €
52,00 €
To, 8 loka - ke, 14 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Tuotenro
35fb1fdf-b61d-40b6-89a1-98b8f9c58247
Ominaisuudet | |
|---|---|
Volyymi | 150 ml |
Annostelijan tyyppi | Tuubi |
Soveltuu hiustyypeille | Rasvoittuvat hiukset |
Hiushoidon vaikutus | Suojaus, Rauhoittava |
Sisältyvien tuotteiden lukumäärä | 1 kpl |
Ainesosat | Aqua/Water/Eau, Glycerin, Kaolin, Bentonite, Titanium Dioxide (CI 77891), Glyceryl Stearate SE, Polysorbate 20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Alumina, Capryloyl Glycine, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Hexylene Glycol, Silica, Tetrasodium EDTA, Triethoxycaprylylsilane, Xanthan Gum, Xylitylglucoside, Parfum (Fragrance), Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Phenoxyethanol .Y00605 |
Pakkaustiedot | |
Lukumäärä per pakkaus | 10 kpl |
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Hiusnaamiot - Revlon - Re-Start - 10x15 ml - Kaikenlaisiin hiuksiin - Rentouttava
52,00 €
52,00 €
To, 8 loka - ke, 14 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa