Hiiren liikuttaja - Hiiriliikkeen simulaattori ON/OFF-kytkimellä tietokoneen herättämiseen (FMY) black dark blue
41,00 €
41,00 €
Ti, 7 heinä - ma, 13 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
[Laaja yhteensopivuus] Tämä hiiriliikutin on yhteensopiva win7/8/10/Linux/for . Kaikki optiset hiiret toimivat tämän hiiriliikuttimen kanssa.
[Ohjainvapaa] Ei tarvitse asentaa ohjaimia tietokoneelle, koska tietokone toimii vain virtalähteenä tälle hiiriliikuttimelle.
[Lämmin muistutus] Varmista, että hiiren punainen valo osuu pyörivän pyörän päälle, kytke hiiriliikutin päälle ja voit käyttää sitä.
Väri: musta + tummansininen
Materiaali: ABS
Pakkauksen sisältö:
1 x Hiiriliikutin
1 x USB-kaapeli
Vain edellä mainittu pakkauksen sisältö, muita ei sisälly.
Huomautus: Valon heijastus ja erilaiset näytöt voivat aiheuttaa kohteen värin poikkeavan hieman todellisesta. Mittauksen sallittu virhe on +/- 1-3cm.
Väri
black dark blue
Tuotenro
b18ef47d-fd3e-4626-91e5-6c838a7264c2
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Hiiren liikuttaja - Hiiriliikkeen simulaattori ON/OFF-kytkimellä tietokoneen herättämiseen (FMY) black dark blue
41,00 €
41,00 €
Ti, 7 heinä - ma, 13 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
21,79 €
27/36cm Jalkapallon MM-kisojen pokaali, hartsikopio, pokaalimalli, matkamuistolahja jalkapallofaneille 21CM (ontto) 21CM
25,05 €
Koiran kypärä ja suojalasit, pieni-keskikokoinen urheilulemmikkieläimen hattu UV-suojalaseilla, säädettävä tuulenpitävä lumitiivis lippalakki silmäsuoja
32,91 €
3 kpl Pyörivä Grillikori, Ruostumattomasta Teräksestä Valmistettu Grillikori, Grillaustarvikkeet Ulkogrillaukseen Ulkoiluleirintään ja Piknikille Keittiövälineet Grillihäkki-FA-
27,20 €
2 kpl väriä vaihtava huulipuna, pH-säätyvä huulipuna, 24 tunnin pitkäkestoinen kosteuttava väriä vaihtava huulikiilto, läpinäkyvä huulipuna
19,57 €
Korealainen väriä korjaava meikkivoide ikääntyvälle iholle
21,29 €
Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum miehille 100 ml
45,99 €
FIFA World Cup 2026 -tarrankokoelma Virallinen FIFA World Cup -tarrankokoelma-albumi -50kpl [Laatikko] x50-pack Panini
41,00 €
Kolminkertainen olkapäähieroja - Shiatsu-lämmitetty tyyny, 3 säädettävää tasoa, olkapää-/niska-/jalkakivun lievitys, kompressio ja tärinä
30,68 €
Karcher K2 K3 -painepesurin kulmikas ulostuloputki puristimella 4.064-047.0 40640470 5.064-110.0 5064110
17,95 €