H11/H8 2-tietoinen jakajakaapeli uros-naaras sumuvalon ajovalon korkea/matala säde kaksois/nelosprojektori
13,70 €
13,70 €
To, 12 kesä - ti, 17 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Tervetuloa kauppaamme!
1. Valmistettu korkealaatuisista 20-mittaisista johtimista, joissa on lämmönkestäviä nylonpistokkeita/liittimiä. 2. Sopii H11 H8:lle, mukana yksi urosadapteri ja kaksi naarasadapteria. 3. Sopii ajovalon korkeaan/matalaan säteeseen, kaksois/nelosprojektori DIY:hen tai ajovaloihin/sumuvaloihin. 4. PVC-materiaalia, ei palavaa, korkea lujuus, vastustuskykyinen ilmastonmuutoksille. 5. Tarkka valmistustekniikka, korkea luotettavuus ja vakaa suorituskyky.Tuotetyyppi: Ajovalon jakajakaapeli
Materiaali: PVC
Asennusasento: Ajovalot, sumuvalot
Soveltuva jännite: 12V-24V
Sopivuus: Universaali autoille
2 x
Ajovalon jakajakaapeli
Tyytyväisyytesi on meille tärkeintä. Tarjoamme sinulle parasta palvelua. Jos löydät ongelmia tuotteen vastaanottamisen jälkeen, kuten vaurioita, virheellisiä määriä jne., ota meihin yhteyttä välittömästi, niin tarjoamme sinulle parhaan ratkaisun!
Paino, kilo
0.2
Artikkelin numero
0bc57a4e-93d9-4032-a26a-da51a2ed9fe9
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
H11/H8 2-tietoinen jakajakaapeli uros-naaras sumuvalon ajovalon korkea/matala säde kaksois/nelosprojektori
13,70 €
13,70 €
To, 12 kesä - ti, 17 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Yllätyslaatikot (Satunnainen Väri) (PA)
12,90 €
Pakkaus, jossa 24 vaihtoterää Bosch Durablade Art 23-18 LI Art 26-18 LI -ruohonleikkureihin, vihreä.
8,99 €
2024 Pop Mart Labubu the Monsters Have a Seat Pehmolelu, Sokkolaatikko, Satunnainen Väri --Perfet Second Generation
14,00 €
Aikaisempi alin hinta:
32,00 €
POP MART Labubu The Monsters Big into Energy 17 cm
20,90 €
48-pakkaus miesten partaterän teriä, yhteensopivat terät Fusion 5 -höylille 48 packs
22,05 €
Dementiakello Alzheimerin kello Suuri digitaalinen kalenterikello Seniorille, kello päivällä ja päivämäärällä F(7 tuumaa)
36,00 €
Porealtaan vesipumpun E02 korjaussarja Lay-Z-Spa #P4071 58113
22,07 €
Lay Z Spa -pumppu, jossa hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
13,00 €
Aikaisempi alin hinta:
15,00 €
Piezo-sytytyssarja Weber-malleille 7510, Spirit E-210, Spirit 500/700, Genesis E-310/E-320, Genesis Silver B/C, Genesis Gold B/C, Platinum
14,80 €
6 kpl POP MART LABUBU The Monsters Yllätys Macaron Pehmolelut Hahmolelut Blindboxit (Väri Satunnainen)
44,50 €