Dutch Decor Fleecepeitto 150x200 cm, erittäin pehmeä, paksu ja lämmin flanellifleece sohvalle ja sängylle, tummanruskea
39,62 €
39,62 €
Ti, 10 marras - ma, 16 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Tuoteparametrit
Tämä RICKY-malliston torkkupeitto on kooltaan 150 x 200 cm, mikä tekee siitä riittävän suuren sohvalle tai sängylle. Kankaan paino on 400 g/m², mikä tekee siitä erittäin paksun ja lämpimän. Peitto on valmistettu flanellifleecestä, jossa on pehmeä, pörröinen tuntu ja raidallinen, uurrettu rakenne, joka antaa pinnalle elävää syvyyttä. Tämän version väri on Chocolate Martini, tummanruskea sävy, joka näkyy tuotekuvissa. Peitto toimitetaan siististi taiteltuna ja nauhalla sidottuna.
- Koko: 150 x 200 cm
- Kankaan paino: 400 g/m²
- Materiaalin ulkonäkö ja tuntu: erittäin pehmeä, erittäin paksu, lämmin ja pörröinen flanellifleece
- Väri: Chocolate Martini (tummanruskea)
Tärkeimmät ominaisuudet
Tämän torkkupeiton suurin vahvuus on sen pehmeyden ja lämmön yhdistelmä. Flanellifleece tuntuu erittäin pehmeältä, ja 400 g/m² paino tekee peitosta paksun ja miellyttävän lämpimän. Pörröinen rakenne kutsuu käpertymään, ja uurrettu tekstuuri lisää koristeellista ilmettä, joten peitto toimii sekä lämmittävänä kerroksena että tyylikkäänä sisustuselementtinä. Ajattoman tummanruskean värin ansiosta peitto antaa huoneelle välittömästi uuden ilmeen, ja sitä voi yhdistellä loputtomiin muiden kodintekstiilien kanssa. Se sopii hyvin yhteen saman värisävyisten tyynyjen tai peittojen kanssa tai sävyjen, kuten Pumice Stone, Micro Chip, Driftwood tai Snow White, kanssa, mikä mahdollistaa oman mix-and-match-tyylin luomisen.
Käyttökohteet
Tämä torkkupeitto sopii kaikille, jotka haluavat lisätä kotiinsa kodikkuutta ja lämpöä. Aseta se sohvalle tai nojatuolille rentouttavia iltoja varten, käytä sitä sängyllä lisälämmikkeenä tai pidä se käden ulottuvilla lukunurkkauksessa. Tummanruskea Chocolate Martini -sävy sopii luonnollisesti lämpimiin, maanläheisiin sisustuksiin sekä neutraaleihin, moderneihin värimaailmoihin. Peitto on myös erinomainen vaihtoehto niille, jotka haluavat nopeasti ja helposti raikastaa olohuoneen ilmettä, sillä tekstiiliaksentti voi muuttaa huoneen tunnelman hetkessä.
Tuoteyhteenveto
RICKY-torkkupeitto on 150 x 200 cm flanellifleecepeitto tummanruskeassa Chocolate Martini -värissä. 400 g/m² kankaan painon ansiosta se on erittäin paksu, lämmin ja pehmeä, ja sen pörröinen, uurrettu rakenne tekee siitä sekä mukavan että koristeellisen lisän. Osana huolellisesti koottua kodintekstiilimallistoa, joka on suunniteltu helposti yhdisteltäväksi, tämä peitto tuo persoonallisen ja modernin ilmeen mihin tahansa sisustukseen.
Tuotenro
05a1d0b9-4a7e-5c08-bf79-f10260b372a4
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Dutch Decor Fleecepeitto 150x200 cm, erittäin pehmeä, paksu ja lämmin flanellifleece sohvalle ja sängylle, tummanruskea
39,62 €
39,62 €
Ti, 10 marras - ma, 16 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa