Digitaalinen koodilukko, yhdistelmälukko sinkkiseoksesta kosketusnäytöllä, A
34,39 €
34,39 €
Ma, 22 kesä - to, 25 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Digitaalinen koodilukko, yhdistelmälukko sinkkiseoksesta kosketusnäytöllä
KORKEALAATUINEN MATERIAALI: Tämä on avaimeton näppäimistölukko kotitalouskaappeihin. Tämä yhdistelmälukko on valmistettu korkealaatuisesta sinkkiseoksesta, mikä varmistaa, että se on vahva, tarkka, turvallinen ja kestävä pitkäaikaiseen käyttöön.Helppo asennus: Yhdistelmälukko on erittäin helppo asentaa, ruuveja ei tarvita, se sopii kaapin paksuudelle 0,5 mm - 12 mm, ja asennusreikä voi olla 22 mm. Salasanan asetus: Avaimettoman digitaalisen elektronisen näppäimistökaapin alkuperäinen salasana on 1234. Voit myös asettaa 1–15 numeron yhdistelmän. Voit asettaa salasanan tarpeidesi mukaan. Kosketusnäyttö: Tämä tuote käyttää kosketusnäyttösalasanaa, joka on herkkä kosketukselle ja nopea vastaamaan. Se ei vaadi avaimen käyttöä, eikä kaappia voi avata ilman avainta. Se on erittäin kätevä ihmisille, jotka usein unohtavat ottaa avaimensa mukaan, ja yhdistelmälukko ratkaisee tämän ongelman. Käyttöalue: kaappilukko on helppo asentaa ja käyttää, ja sen turvallisuus on korkea, sopii työkalulaatikoihin, kaappeihin, laatikoihin, postilaatikoihin, koulukaappeihin tai kaikkiin paikkoihin, joissa avaimet eivät ole sopivia. (Tämä tuote ei sisällä paristoja) Kiitos vierailustasi. Toivotamme sinulle kaikkea hyvää.
Tuotenro
da05a497-2ee6-49b3-8be3-d0fe75ce9ab6
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Digitaalinen koodilukko, yhdistelmälukko sinkkiseoksesta kosketusnäytöllä, A
34,39 €
34,39 €
Ma, 22 kesä - to, 25 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,20 €
Uniapneatyyny, niskatyyny (uniapnean hoitoon), korkealaatuinen memory foam -tyyny (niskakipujen lievittämiseen), ergonominen tyyny
34,27 €
Needoh Nice Cube Stressipallo ja aistilelu sininen sininen Blue
9,80 €
Kaasutin Stihl Fs38 Fs45 Fs46 Fs55 Km55 Fs85 -malleihin
19,70 €
Aiempi alin hinta
22,09 €
Kaasutin Raivaussaha 52cc 49cc 43cc Kaasutin Sarja Tiivisteellä, Putkella, Sytytystulpalla ja Polttoainesuodattimella
11,15 €
Aiempi alin hinta
16,15 €
2-pakkaus kaksipuolinen hansikas eläinkarvojen poistoon - staattinen ja uudelleenkäytettävä hansikas kissojen ja koirien tehokkaaseen turkinhoitoon
9,00 €
2 kpl Uusi Lymfaattinen Hieronta Kasvoharja – Ergonominen Hierontaharja Kasvoille, Edistää Verenkiertoa & Lievittää Väsymystä
10,80 €
Aiempi alin hinta
14,00 €
Needoh Nice Cube Stressipallo & Aistilelu Sininen Blue
13,90 €
Aiempi alin hinta
18,00 €
Pakkaus 70 x 24mm matkalaukun varaosapyörät, matkalaukun pyörän korjaussarjat, sopii rullaluistimiin
11,21 €
Aiempi alin hinta
14,44 €
2-Pack Iphone 13 Näytönsuoja & 1-Pack linssinsuoja - Karkaistu Lasi 9H - Super laatu 3D
7,99 €