DC 6.5-100V 100A Virtamittari Digitaalinen Multimetri
23,71 €
23,71 €
Ke, 11 kesä - ti, 17 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
kuvaus
Parametrit - DC-jännitteen testausalue 6,5~100V; virran testausalue 0~100A; tehon testausalue 0~10kW; akun tehon testausalue: 0 - 9999 kWh.
Takuu tiedot ---- Virrankatkaisumuistin toiminnolla kaikki asetukset tallennetaan automaattisesti, kun virta katkaistaan. Kertynyt energiadata voidaan nollata.
Ylijännitesignaali ja säädettävä hälytysjännite ---- Kun aktiivinen teho ylittää kynnyksen, taustavalo ja virtalähde vilkkuvat ilmoitusta varten.
Suuri LCD-näyttö - näyttää samanaikaisesti jännitteen, virran, tehon ja sähköenergian.
Vaihdettava taustavalo ---- Taustavalo voidaan kytkeä päälle/pois manuaalisesti.
Tärkeimmät kohdat:
1. Tuotteen koko mitataan manuaalisesti, saattaa olla virheitä
2. Koska eri näytöt näyttävät eri värejä, katso todellinen väri, jonka sait.
3. Vahvista koko ennen ostamista.
4. Kun olet vastaanottanut paketin, jos olet tyytymätön, ota ensin yhteyttä minuun, älä jätä huonoa arvostelua helposti, kiitos, toivotan sinulle onnea ja tule todella rikkaaksi.
Artikkelin numero
85cb13a7-7039-4e52-bc1c-df018842bbc8
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
DC 6.5-100V 100A Virtamittari Digitaalinen Multimetri
23,71 €
23,71 €
Ke, 11 kesä - ti, 17 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tarjouksia sinulle
Va7510s Jännite- ja Virtamittari, 100a 6-75v/0v-120v DC Amppeerimittari Volttimittari Monitori Ulostulo Akku Ch
24,90 €
Power sähköinen testikynä DC-jännitetesteri
34,00 €
Dc 12v sähkömoottori kääntyvä reduktio-turbiini suuri vääntömomentti matovaihteisto (40rpm)
14,90 €
iCarsoft CR MAX - Vikakoodinlukija
381,00 €
Huippumyyjä luokassa
pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Yllätyslaatikot (Satunnainen Väri) (PA)
12,90 €
2024 Pop Mart Labubu the Monsters Have a Seat Pehmolelu, Sokkolaatikko, Satunnainen Väri --Perfet Second Generation
14,00 €
Aikaisempi alin hinta:
32,00 €
Pakkaus, jossa 24 vaihtoterää Bosch Durablade Art 23-18 LI Art 26-18 LI -ruohonleikkureihin, vihreä.
8,99 €
POP MART Labubu The Monsters Big into Energy 17 cm
20,90 €
48-pakkaus miesten partaterän teriä, yhteensopivat terät Fusion 5 -höylille 48 packs
22,05 €
Dementiakello Alzheimerin kello Suuri digitaalinen kalenterikello Seniorille, kello päivällä ja päivämäärällä F(7 tuumaa)
36,00 €
Porealtaan vesipumpun E02 korjaussarja Lay-Z-Spa #P4071 58113
22,07 €
Lay Z Spa -pumppu, jossa hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
13,00 €
Aikaisempi alin hinta:
15,00 €
Piezo-sytytyssarja Weber-malleille 7510, Spirit E-210, Spirit 500/700, Genesis E-310/E-320, Genesis Silver B/C, Genesis Gold B/C, Platinum
14,80 €
6 kpl POP MART LABUBU The Monsters Yllätys Macaron Pehmolelut Hahmolelut Blindboxit (Väri Satunnainen)
44,50 €