Colorfone Sony Xperia XZ2 Premium näytönsuoja Transparent
12,49 €
12,49 €
To, 3 heinä - ti, 8 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Tämä karkaistusta lasista valmistettu näytönsuoja suojaa matkapuhelimesi näyttöä lialta ja naarmuilta.
Näytönsuoja on valmistettu laminoidusta lasista ja on siksi erittäin vahva.
Näytönsuoja on helppo kiinnittää, ja se sisältää puhdistusliinan ja kuivan liinan, jolla puhdistat näytön ennen kuin liität lasille.
Kuinka käyttää:
1. Puhdista näyttö puhdistusliinalla ja pyyhi sitten näyttö kuivalla liinalla (varmista, ettei näytölle ole jäänyt pölyä tai likaa ennen näytönsuojan asentamista).
2. Irrota suojakalvo vetämällä näytönsuojan yläkulmassa olevasta tarrasta niin, että liima tulee ulos.
Aseta näytönsuoja varovasti puhelimen näytölle kevyesti sormenpäilläsi niin, että kansi on oikeassa paikassa.
Paina varovasti sormenpäillä lasin keskustaa ja vedä ulos kaikkia ilmakuplia kohti niin, että ne työntyvät ulos reunoille ja katoavat.
Jos jäljelle jää pieniä kuplia, niiden pitäisi hävitä 1-2 päivän kuluttua, jos olet noudattanut ohjeita oikein.
Väri
Transparent
Paino, gramma
60
Artikkelin numero
6c570428-fea5-47ba-bdd6-b69aba54b314
Ominaisuudet | |
---|---|
Yhteensopivuus | Sony Xperia XZ2 Premium |
Suojaustoiminnot | Naarmuuntumisenkestävä, Putoamisenkestävä |
Laitteen tyyppi | Matkapuhelin/älypuhelin |
Suorituskyky | |
Helposti puhdistettava | Kyllä |
Pakkauksen sisältö | |
Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Colorfone Sony Xperia XZ2 Premium näytönsuoja Transparent
12,49 €
12,49 €
To, 3 heinä - ti, 8 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA) ILX BM
14,44 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
14,43 €
Laadukas 6 kpl 3.0 Monster Jännittävä Plysh Nukkekauppa Sokkolaatikko (Satunnainen Väri) 6 kpl LABUBU 3.0
49,92 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monster Macaron Vinyylikasvo Pehmo Avaimenperä Taide Keräilylelu Lasten Lahja... lychee berry
12,87 €
Laadukas uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmo Lelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen sx
14,43 €
5-pakkaus Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
22,93 €
1 kpl POP MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA)
14,49 €
Aikaisempi alin hinta:
16,59 €
uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
14,85 €
1 kpl LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmot Lelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen) 1 sx 1 Single pack
12,60 €
Laadukas POP MART LABUBU 3.0 Monster Jännittävä Macaron Pehmolelu Nukke Blind Box 1 kpl LABUBU 3.0 purple
15,59 €