Bling-aurinkolasikotelo auton aurinkolippaan, Bling-lasikehys magneettisella klipsillä, suojakotelo silmälaseille
29,57 €
29,57 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ke, 18 marras - ti, 24 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
Tuotekuvaus
[Kiiltävä ja kaunis] Bling-aurinkolasikehykset on valmistettu korkealaatuisesta mustasta nahasta ja kimaltelevista kristallistrasseista. Sen pinta on koristeltu korkealaatuisilla kimaltelevilla strasseilla, mikä antaa sille säihkyvän ulkonäön – koriste, jota jokainen autoharrastaja rakastaa.
LAAJA KÄYTTÖKoko: 16,5*5,5*7 cm, auton aurinkolippaan kiinnitettävä aurinkolasikotelo sopii kaikille silmälaseille ja aurinkolaseille, erityisesti paksummille malleille. Estää lasejasi putoamasta, naarmuuntumasta tai katoamasta, mikä tekee ajamisesta turvallisempaa.
Edistyksellinen materiaali – Ei vaurioita laseille tai aurinkolipalle: pehmeä sisävuori estää naarmuja, ja kiinnikkeet ovat litteät ja leveät, eivätkä jätä jälkiä aurinkolippaan. Helppo puhdistaa, pyyhi vain kostealla liinalla.
Helppo asentaa: Kiinnitä kotelo vain aurinkolippaan, takapenkille, auton oveen tai takataskuun vahvalla koukulla. Käyttö yhdellä kädellä säästää energiaa ja tilaa.
Ei näköesteitä: Aurinkolasikotelon magneettinen sulkumekanismi mahdollistaa käytön yhdellä kädellä päätä kääntämättä, ja aurinkolasien asettaminen koteloon tai ottaminen sieltä on helppoa ajon aikana.
Tuotenro
4e972415-8a56-469a-94f5-e3da6414ccae
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Bling-aurinkolasikotelo auton aurinkolippaan, Bling-lasikehys magneettisella klipsillä, suojakotelo silmälaseille
29,57 €
29,57 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ke, 18 marras - ti, 24 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus