Auton musiikkisovitin, jossa mikrofoni, handsfree Bluetooth AUX 5.0 Audi A4 B7 TTs TT A8 R8 -malleille
37,00 €
37,00 €
Ke, 26 maalis - ti, 1 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Jerryn Bluetooth-yhteensopivan pääpiirin, Bluetooth-yhteensopivan version 5.0, suuren tiedonsiirtonopeuden ansiosta äänenlaatu on vääristymätön ja saavuttaa korkean resoluution standardit.
Auton Bluetooth-yhteensopiva musiikkisoitin tukee langatonta musiikinsiirtoa, erilaiset online-sovellukset ovat erittäin käteviä ja äänenlähde päivittyy ajoissa.
Tämä tuote on tarkoitettu eri automalleille, ja se on varustettu eri liittimillä ja pistokkeilla alkuperäisen autoradion taakse varatun liitännän mukaan.
Tuote käyttää laajaa jännitetuloaluetta sopeutuakseen erilaisiin käyttöympäristöihin.
Mahdollistaa ulkoisen äänenlähteen liittämisen. Voit lähettää älypuhelimestasi autosi radioon. Pariliitä puhelimesi Bluetooth-yhteensopivaan moduuliimme ja valitse Aux radiostasi.
Voit nauttia puhelimesi musiikista auton kaiuttimien kautta.
1 sarjan äänensovittimen materiaali: ABS Mikrofonin pituus: noin 150 cm/59,05 tuumaa Bluetooth-yhteensopiva versio: 5.0 (ja yhteensopiva myöhempien versioiden kanssa) Tuotteen jännite: 5-12 V Tuotteen kaapelin pituus: 27 cm Yhteensopiva-Audi A4 B7 TTs TT A8 R8 A3 1. Salli 1-2 cm:n virheet manuaalisen mittauksen vuoksi, varmista, että et välitä ennen tilaamista.
2. Eri näyttöjen välisten erojen vuoksi kuva ei välttämättä vastaa tuotteen todellista väriä.
Kiitos ymmärryksestäsi.
Artikkelin numero
5cd75dff-5593-4fd2-bfd3-e77f48632895
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään jokaisen myymälän omasta varastosta 24 tunnin kuluessa (pyhättöminä arkipäivinä maanantaista perjantaihin) siitä hetkestä, kun Fyndiq on vahvistanut ostoksesi tilausvahvistuksella.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Auton musiikkisovitin, jossa mikrofoni, handsfree Bluetooth AUX 5.0 Audi A4 B7 TTs TT A8 R8 -malleille
37,00 €
37,00 €
Ke, 26 maalis - ti, 1 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa Pages 35-39
16,43 €
Squid Game 2, Korealainen Perinteinen Leikki, Korealainen Kansanpelisetti – Jack Stone Leikkiseti Inspiroitu Squid Game 2:sta (9kpl+Alusta)
13,69 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
16,38 €
Lg Remote Magic Remote yhteensopiva monien LG-mallien kanssa, Netflix ja Prime Video Hotkeys null none
12,19 €
Verensokerimittari kello, uusi diabetes kello verensokerimittari stressi pulssi urheilun verensokerikello
57,33 €
5 kpl Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
27,81 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Etciting Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot (Satunnainen Väri) V
15,45 €
Aikaisempi alin hinta:
15,63 €
Pikalaturi Garmin Watches - yleislaturi
4,49 €
Philips Sonicare C1 C2 G2 W2 -hammasharjan vaihtopäät C2
12,96 €
Aikaisempi alin hinta:
22,86 €
Eclaire EDP 100ml - Lattafa, suklaagourmand-tuoksu, makea ja viehättävä naisille - Eau de Toilette
24,91 €