Automaattinen näytön napsauttaminen Auto Clicker Tapper Liker PINK 1 1 Pink 1-1
16,97 €
16,97 €
Pe, 11 huhti - to, 17 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Nimi: Auto Screen Clicker
100% upouusi ja korkealaatuinen!
Koko: noin 98,4 * 20,5 * 44,3 mm / 3,87 * 1,59 * 1,74 tuumaa
Toiminto: kuten nopea, pelisykli
Napsauta Gear-painiketta: kerran 9 sekunnissa - 99 kertaa 1 sekunnissa
Väri: musta/pinkki
Ominaisuudet:
1. Automaattinen näytön napsautus.
2. Napsautuslaite CAN täyttää näytön napsautustarpeesi. Klikkaa vain napsauttava pää puhelimen näytössä simuloidaksesi sormesi napsauttamista näytöllä automaattisesti.
3. Säädettävät vaihteet.
4. Monitasoinen säädettävä napsautuslaite CAN tukea mitä tahansa matkapuhelinta, tablettitietokonetta ja kosketusnäyttöä. , sopii kaikenlaisiin napsautussovelluksiin, säästää paljon aikaa.
5. Tarkka.
6. Uusin kapasitiivinen avaruuskartoitustekniikka parantaa huomattavasti napsautusnopeutta, tekee napsautuksesta tarkemman ja herkemmän, sen ei tarvitse koskettaa näyttöä, eikä se vahingoita näyttöä. Hiljaisen muotoilun ansiosta se ei häiritse sinua työskennellessäsi.
7. Helppo asennus.
8. Tehokas klipsipää, integroitu muotoilu, vakaampi eikä putoa. Napsautuspäätä CAN kääntää 180 astetta näytölle sopivaksi.
9. Helppo käyttää.
10. Helppo käyttää, liitä vain USB liitäntä power ja CAN käyttää sitä välittömästi, ei vaadi monimutkaista säätöä.
Pakkauslista:
1* Auto Screen Clicker
1* Latauskaapeli
Väri
Pink
Koko
1-1
Artikkelin numero
85aa46b9-67a7-472a-af1a-735d226a18f1
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään jokaisen myymälän omasta varastosta 24 tunnin kuluessa (pyhättöminä arkipäivinä maanantaista perjantaihin) siitä hetkestä, kun Fyndiq on vahvistanut ostoksesi tilausvahvistuksella.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Automaattinen näytön napsauttaminen Auto Clicker Tapper Liker PINK 1 1 Pink 1-1
16,97 €
16,97 €
Pe, 11 huhti - to, 17 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa Pages 35-39
16,38 €
5-pakk Philips OneBlade vaihtoterät One Blade Pro miehille
24,74 €
24 Ninja-minifiguurin setti Kai Jay Sensei Wu Master Rakennuspalikat Leikkikalut 24PCS/Set
18,00 €
Philips Sonicare C1 C2 G2 W2 -hammasharjan vaihtopäät C2
12,96 €
Aikaisempi alin hinta:
22,86 €
Koirahattu, lemmikkieläinten baseball-lippis/koirien urheilulippis/lippalakki korva-aukoilla ja leukaremmi koirille ja kissoille
13,00 €
Squid Game 2, Korealainen Perinteinen Leikki, Korealainen Kansanpelisetti – Jack Stone Leikkiseti Inspiroitu Squid Game 2:sta (9kpl+Alusta)
13,69 €
2TB 870 EVO SATA III SSD 2,5 tuuman sisäinen SSD-asema, yhteensopiva PC- tai kannettavan tietokoneen muistin ja tallennustilan kanssa
33,66 €
25 W SAMSUNG Nopea USB-C -laturi kaapelilla musta svart
6,76 €
10 kpl elektrodikorvauslaastaria Omron-hierontalaitteille Elepuls L Valkoinen onesie
13,00 €
2 kpl Samsung DA29-10105J HAFEX / EXP WSF-100, DA99 02131B, EF9603, HAIER LG Jääkaapin Vesisuodatin
39,32 €