Autolaturi Type C QC3 0 Pikalataus Kaksiporttinen Suuri Virta Täysi Protokolla
19,00 €
19,00 €
Pe, 19 kesä - ke, 24 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Tervetuloa myymäläämme!
1、Laaja käyttö: Laajalti sovellettavissa kaikkiin 12–24 V:n autolatureihin, täyttää paremmin erilaiset vaatimuksesi. 2、Täysi protokolla: Ensiluokkaisessa muokatussa TYPE-C+QC3.0 -pikalaturissa on sisäänrakennettu PD-pikalatausprotokolla. 3、Älykäs ohjaussiru: Palontorjunta ja korkean lämpötilan suojaus estävät laitteen vaurioitumisen. 4、Kaksiporttinen lähtö: Lataaminen on kätevämpää, ei tarvitse kilpailla, tarjoaa sinulle enemmän etuja. 5、Hienostunut ulkonäkö: Musta väri sulautuu paremmin ajoneuvosi yleiseen tyyliin.Tuotetyyppi: Muokattu autolaturi
Materiaali: ABS
Väri: Musta
Tulojännite: 12-24V
Lähtöjännite: 5V
Lähtövirta: 4.2A
Soveltuva latausalue: Kaikki 12-24V:n autolaturit
Asennus: Universaali
1 x Muokattu autolaturi
2 x Lämpökutistuva putki
Asiakkaat ovat meille etusijalla. Jos havaitset tuotteessasi ongelmia sen vastaanottamisen jälkeen, kuten vaurioita tai virheellisen määrän, ota meihin yhteyttä välittömästi. Pyrimme tarjoamaan sinulle parasta mahdollista myynnin jälkeistä palvelua.
Tuotenro
e2593501-4289-448c-b96f-cd40ed84b8eb
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Autolaturi Type C QC3 0 Pikalataus Kaksiporttinen Suuri Virta Täysi Protokolla
19,00 €
19,00 €
Pe, 19 kesä - ke, 24 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,20 €
Kaasutin Raivaussaha 52cc 49cc 43cc Kaasutin Sarja Tiivisteellä, Putkella, Sytytystulpalla ja Polttoainesuodattimella
16,00 €
2-osainen monitoiminen vihanneskuorija keittiöön, kuorija puukahvalla, 3-in-1 vihannes- ja hedelmäkuorija pullonavaajalla ja raastimella
11,99 €
2 kpl ruostumattomasta teräksestä valmistettuja pyöriviä grillikoreja irrotettavalla puukahvalla, kannettavat grillaustarvikkeet, ulkogrillaukseen
23,98 €
Uniapneatyyny, niskatyyny (uniapnean hoitoon), korkealaatuinen memory foam -tyyny (niskakipujen lievittämiseen), ergonominen tyyny
34,27 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,25 €
Medicube PDRN Pink Collagen -setti: 60 kpl kofeiinisilmänaluslappuja & 10 g Volume Multi Balm moisturizer
18,30 €
Needoh Nice Cube Stressipallo ja aistilelu sininen sininen Blue
10,50 €
Laturi STIHL FSA45 BGA45 LK45 4511-400 22.5V 0.65A
13,94 €
Plantronics Voyager Legend Bluetooth -kuuloke – Mono langaton melunvaimennus PC:lle, tabletille ja matkapuhelimelle
28,00 €
Aiempi alin hinta
28,70 €