Aurinkokäyttöinen happipumppu, 2,5 W aurinkokennosuihkulähde ilmakivillä, ilmastin akvaarion happiletkulla ja ilmakivellä
31,06 €
31,06 €
Ti, 10 marras - ma, 16 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Tyyli: Suihkulähde
Tuotteiden määrä: 1
Virtalähde: Aurinkovoima
Osasto: kaikki
Tuotteen paino: 403 grammaa
Tuotekuvaus:
1. Aurinkokäyttöisessä happipumpussa on 3 eri tilaa: voimakas kuplatila, lämpötila- ja kuplatila sekä kiertotila. Vastaa paremmin eri tilanteiden ja tarpeiden vaatimuksiin.
2. Aurinkopumppu ei vaadi johtoja, se on pienikokoinen ja kevyt.
3. Kalalammikoiden happipumppua käytetään laajalti erilaisissa akvaarioissa, uima-altaissa ja lammikoissa hapen lisäämiseen, erityisesti sähkökatkojen aikana, villikalojen hapensaantiin sekä pienen vesimäärän hapettamiseen kuljetuksen aikana.
Tyyppi: Monokiteinen pii
Tuotantoprosessi: PET-laminoitu himmeä
Käyttöjännite: 5V
Lähtöteho: 2,5W
Käyttövirta: 320mA
Ilmapumpun tyyppi: DC-ilmapumppu
Pumpun vedenpitävän johdon pituus: 3 metriä
Melutaso: alle 60 dB
Suurin ilmanvirtaus: 0,6 l/min
Käyttöympäristön lämpötila: -10~45 °C
Suurin veden syvyys: 1 metri
Mitat: 149*95*2,4 mm
Sisälaatikon koko: 38*30,5*10 cm
Tuotteen bruttopaino: 0,45 kg
Tuoteluettelo:
Aurinkopaneeli*1
Ilmapumppu*1
Kiinnike*1
Tarvikepaketti*1
Käyttöohje*1
Monikäyttöinen: Aurinkokäyttöistä happipumppua voidaan käyttää laajasti erilaisissa akvaarioissa, pienissä uima-altaissa, lammikoissa ja akvaarioissa ilman lisäämiseen. Se soveltuu erityisen hyvin villikalojen hapensaannin lisäämiseen ja pienen vesimäärän hapettamiseen vesieläinten kuljetuksen aikana.
Palauttaa happitasot: Tämä aurinkokäyttöinen vesipumppu auttaa palauttamaan happitasot kaikissa puutarhalammikoissa alle 60 dB:n melutasolla, mikä varmistaa puhtauden ja suojaa kaloja sekä lammikon elämää.
Helppo kantaa: Tämä aurinkokäyttöinen happipumppu ei vaadi johtoja, on pienikokoinen, kevyt ja helppo kantaa. Asenna aurinkopaneeli, laita ilmakivi veteen, niin aurinkopumppu alkaa toimia muutamassa sekunnissa, kun se altistuu täydelle auringonvalolle.
Säädettävät aurinkopaneelit: Akvaarion happipumpussamme on 180° säädettävät aurinkopaneelit, jotka toimivat aurinkoenergialla ja on helppo säätää parhaaseen kulmaan auringonenergian absorboimiseksi.
3 tilan muotoilu: Tämä lammikon happipumppu on suunniteltu kolmella tilalla: voimakas kuplatila, lämpötila- ja kuplatila sekä kiertotila, jotka vastaavat paremmin eri tilanteiden ja tarpeiden vaatimuksiin.
Tuotenro
ac6cd467-ddc9-5977-8eeb-e47d2b6e3703
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Aurinkokäyttöinen happipumppu, 2,5 W aurinkokennosuihkulähde ilmakivillä, ilmastin akvaarion happiletkulla ja ilmakivellä
31,06 €
31,06 €
Ti, 10 marras - ma, 16 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa